Nowy numer 42/2019 Archiwum

Biskupie słitfocie

Nikomu mitra z głowy nie spadnie, jak sobie zrobi słitfocię z rąsi - uznali niektórzy biskupi, wybierający wczoraj przewodniczącego konferencji episkopatu. Takie charakterystyczne zdjęcie pojawiło się na profilu fejsbukowym bp. Marka Solarczyka, a także Światowych Dni Młodzieży. Tam pojawiły się twarze biskupów: Henryka Tomasika i Damiana Muskusa.

"Było zamówienie jest i realizacja. Księża Biskupi pozdrawiają" - napisał pod fotografią bp Solarczyk.

"O ŚDM na obradach Konferencji Episkopatu Polski. Bp Damian Muskus i bp Henryk Tomasik - selfie prosto z sali plenarnej KEP " - brzmiał opis do zdjęcia na profilu Światowego Dnia Młodzieży.

Nawiasem mówiąc, komunikaty z wynikami głosowań w wyborach na przewodniczącego i wiceprzewodniczącego KEP pojawiły się na koncie twitterowym rzecznika episkopatu ks. Józefa Klocha.

Biskupie słitfocie   Zdjęcie bp. Solarczyka Facebook Biskupie słitfocie   Biskupi (od prawej): Henryk Tomasik i Damian Muskus Facebook

 

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL