Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Ks. Mucha: nie molestowałem o. Mądela

Ks. Andrzej Mucha, którego o. Krzysztof Mądel SI oskarżył o molestowanie w dzieciństwie, przysłał KAI oświadczenie, w którym odrzuca zarzuty. Ks. Mucha był proboszczem rodzinnej parafii o. Mądela.

Ks. Mucha: nie molestowałem o. Mądela   o. Krzysztof Mądel zdjęcie profilowe z bloga o. Mądela Publikujemy przesłane KAI OŚWIADCZENIE

w związku z publikowanymi w środkach społecznego przekazu wypowiedziami o. Krzysztofa Mądela SJ dotyczącymi mojej osoby pragnę oświadczyć:

1) Nigdy nie miało miejsca z mojej strony jakiekolwiek molestowanie o charakterze seksualnym w stosunku do osoby o. Krzysztofa lub jego brata.

2) We wszelkich kontaktach z wymienionymi osobami nigdy nie kierowałem się złymi intencjami, które nawet w najmniejszym stopniu naruszałyby ich godność.

3) Jeżeli subiektywne odczucie o. Krzysztofa jest inne, to wyrażam szczere ubolewanie.

4) Zwracam uwagę, że jeżeli o. Krzysztof Mądel ma poczucie krzywdy, może swoich praw dochodzić na drodze postępowania kościelnego lub państwowego.

Gorlice, 24 sierpnia
Ks. Andrzej Mucha

do wiadomości:
1. O. Krzysztof Mądel
2. Kuria diecezji rzeszowskiej
3. Kuria diecezji tarnowskiej
Prowincjał OO Jezuitów w Krakowie

« 1 »

Zobacz także

 • de_ent
  28.08.2013 09:09
  Nie wiem kto kogo i czym ale ten na zdjęciu z przekrzywioną główką uśmiecha się jak idiota
  doceń 0
 • AN
  28.08.2013 18:14
  pieknie ta sprawa sie rozwija-kto nie znal tego "ksiedza"wczesniej to teraz go broni .Ksiadz pisze"prawo koscielne w tym zakresie jest nowe i go nie znam"ALE "zwrocic sie do innych ofiar i pomoc im w pokonaniu traumy.O tym i tylko o tym mowie PUBLICZNIE".I juz wiadomo ojczulku po co latasz do Gazety Wyborczej-tam na takich czekaja z otwartymi rekami.Podobna sprawa byla w Chicago-zniszczono wspanialego duchownego a "molestowany"po latach stwierdzil ze KLAMAL bo ktos mu za to zaplacil.Ksiadz M.uwielbia wystapienia publiczne i bardzo sprytnie odwrocil sytuacje-Gazeta Wyborcza zamiast o tym ze M.ciezko pobil chorego kolege pisze ze w dziecinstwie byl molestowany.Panie M.panskie rogi przebily juz sufit pomieszczenia w ktorym pan przebywa..
 • era
  22.09.2013 07:53
  Ludzie przeczytajcie sobie co ten ojczulek wyprawia na blogach. Jego dywagacje z Laskiem na temat Smoleńska, komentarze, insynuacje, niewiadomo skąd wiedza na temat mającej się ukazac prowokacji w Gazecie Wybiórczej itp. To świadczy o czymś bardzo poważnym.
  doceń 1
 • 1971 rocznik
  26.12.2013 18:48
  Potwierdzam co mówi ks. Mądel!
  Jako były parafianin mieszkający kiedyś na osiedlu Słoneczna potwierdzam pedofilskie zapędy ks. Muchy. Moi koledzy pewno też z chęcią by to zrobili.

  PS. Siedzenie na kolanach się zgadza, szkoda tylko że Mucha nie mówi co robił z rękami. Pedofil i tyle!!!
  doceń 7
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL