Nowy numer 48/2020 Archiwum

"Gospel w mieście" i przywitanie śmiałków?

Nadciąga ożywcze, muzyczne wydarzenie w Lublińcu! Już 18 lipca o godz. 18.00 w "Gospel w mieście"!

Serdecznie zapraszamy na koncert profesjonalnych muzyków gospelowych z formacji "Gabi Rudawska & Holy Noise" wspartych przez lubliniecki chór, który już miał okazję zaprezentować się w czasie festynu na rynku Lublińca w Boże Ciało. Będzie telebim, możliwość włączenia się w śpiew i ponad 30 osób na scenie!

W ramach koncertu planujemy powitać śmiałków, wyczynowych rowerzystów "Wyprawy 2013. Polska - Syberia", którzy wracają po przebyciu 8380 km na wschód!

Uwaga!!! Z powodu nieprzewidywalności sytuacji na trasie autokaru z Syberii oraz już nabytego opóźnienia (m.in. z powodu wypadku jednej z uczestniczek oraz innych czynników) mamy wątpliwość, czy grupie uda się ostatecznie dotrzeć do Lublińca w czwartek. Jako organizatorzy bierzemy pod uwagę możliwość nawet jednodniowego opóźnienia grupy. Mamy jednak nadzieję, że autokar zdąży na czas. Gdyby tak się nie stało powitamy grupę w Kokotku, gdy już wrócą, a opóźnieniu poinformujemy kilka dni wcześniej. Koncert mimo to się odbędzie. Przygotowaliśmy jednak na wszelki wypadek rekompensatę dla uczestników "Gospel w mieście" w postaci materiału multimedialnego z wyprawy oraz połączenie na żywo z uczestnikami rajdu! Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA przy wsparciu Urzędu Miasta Lublińca oraz w ramach zadania dofinansowanego przez Burmistrza Miasta Lublińca!

Miejsce: Lubliniec, bulwar im. Franciszka Grotowskiego

W wydarzeniu weźmie udział pan burmistrz Edward Maniura. Zapraszamy serdecznie!

Program przywitania:

18.00 – rozpoczęcie, powitanie gości

18.15 – rozpoczęcie koncertu

19.00 – przyjazd grupy autokarowej i chwilę potem wjazd rowerowej grupy :

 - przywitanie z rodzinami i bliskimi

 - rowerzyści wraz z grupą autokarową siadają do stołów obok sceny, poczęstowani są drobnymi smakołykami

 - przemowy gości

 - quiz z NINIWA Team

(lub opcjonalnie w przypadku niedotarcia grupy na czas – prezentacja multimedialna z wyprawy oraz połączenie na żywo z rowerzystami)

19.45 – Dalsza część koncertu

21.00 – Zakończenie Apelem Jasnogórskim--
 
« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama