Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Porażka lobby LGBT

Podczas sesji Zgromadzenia Parlamentarnego OBWE w Stambule odrzucono rezolucję wzywającą państwa członkowskie OBWE do akceptacji tzw. „Zasad z Dżakarty” promujących środowiska LGTB.

Za odrzuceniem rezolucji było 23 przewodniczących delegacji, przeciw 4, przy 56 państwach, które są członkami Zgromadzenia Parlamentarnego, informuje wpolityce.pl

Rezolucja wzywała do przestrzegania „Zasad z Dżakarty” wszystkie państwa OBWE, a więc i Polskę. W praktyce organizacje gender mogłyby się na tę rezolucję powoływać oraz  przenosić swoje dążenia na forum międzynarodowe

„Zasady z Dżakarty” nakazują promocję związków homoseksualnych oraz traktowanie płci jako czegoś, co można ustalać według własnego samopoczucia i zmieniać kilka razy w życiu. Skupia się w nich cały styl życia gender, zwany przez wyznawców tej ideologii „przeżywaniem płciowości” - wyjaśnia poseł PiS Barbara Bartuś.

« 1 »

Zobacz także

 • goscimira
  02.07.2013 07:21
  To zdjęcie przypomina mi plakaty z dość młodej historii. Gdyby tak zmienić kolor flag...
  Być może wtedy niektórzy zobaczyli prawdziwy kolor, prawdziwe oblicze rewolucji LGTB.
  Przecież świat już przerabiał wielką ideologię, a ta nie jest nowa tylko po operacji plastycznej i zmianie płci.
  doceń 10
 • Fryderyk
  02.07.2013 09:04
  Proponuję szanownej "komisji ełropejskiej", by wydała jakąś dyrektywę, która zezwalać będzie na transfuzję krwi osób z Rh (-) do osób z RH (+) i odwrotnie, np. z AB Rh(-) do osób 0 Rh (+). Byłby to ważny krok ku światowemu postępowi.
  doceń 9
 • Michał
  02.07.2013 10:11
  Towarzysze i towarzyszki z LGTB muszą być zawiedzeni. Cieszmy się tą porażką, bo ich porażka jest jednocześnie sukcesem normalności. I zdrowego, niezainfekowanego chorą ideologią rozsądku. Każda forma totalitaryzmu, która zwalczała religię upadła. Gender też upadnie z hukiem na cztery litery. Pytanie tylko czy musi dojść do wielkiej tragedii (poza tą, która już się dzieje - miliony aborcji, morderstwa na starych i chorych w majestacie prawa) by ludzie zaczęli myśleć?
  doceń 6
 • brosaczony
  02.07.2013 12:20
  Chole*a (musiałem zmienić z powodu genialnego automatu)! A planowałem zmienić płeć... jakieś 5 lat przed emeryturą- mężczyzna.
  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama