Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Dziś Irkuck?

W niedzielę – tradycyjny odpoczynek. Spotkania z ludźmi, Eucharystia, a nawet wywiady w lokalnej telewizji i uczestnictwo w „Dniach młodzieży”, które akurat odbywały się w Usolach Syberyjskich. W poniedziałek NINIWA Team zdobywa Irkuck.

Wyspani, wypoczęci i zadowoleni rowerzyści rozpoczęli Dzień Pański Eucharystią, na którą udali się wraz z goszczącymi ich siostrami na godzinę 10:00. Parafię świętego Rafała Kalinowskiego w Usolu Syberyjskim prowadzą Ojcowie Karmelici Bosi. We Mszy, poza ekipą dwudziestu czterech wyprawowców uczestniczyło jeszcze około trzydzieści pięć osób. Jako, że ewidentnie nasi wyglądali na przyjezdnych, poproszeni zostali o przedstawienie się i wytłumaczenie skąd się tam wzięli. ;)

Przeczytaj więcej tutaj!

Skrót

W niedzielę – tradycyjny odpoczynek. Spotkania z ludźmi, Eucharystia, a nawet wywiady w lokalnej telewizji i uczestnictwo w „Dniach młodzieży”, które akurat odbywały się w Usolach Syberyjskich. Jutro NINIWA Team zdobywa Irkuck.


« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama