Nowy numer 42/2019 Archiwum

Homo-szantażyści nad Sekwaną

Czy mniejszość może szantażować większość? Czy istnieje prawo do prawa, które gwałci najmłodszych? Nad Sekwaną do takiej arogancji już doszło.

Wbrew woli większości, więcej – wbrew prawu naturalnemu! – francuski senat przyjął zmiany w definicji małżeństwa. Jeśli przyjmie ją Zgromadzenie Narodowe – co zapowiadają socjaliści – będziemy świadkami rewolucji w negatywnym brzmieniu tego słowa. Ciekawa jestem, jak będzie brzmiała teraz przysięga małżeńska we francuskich merostwach: ja Pierre biorę sobie ciebie Louis za męża?

Ale to najmniejsze zmartwienie w tym absurdalnym momencie historii Europy.

Dramatem tej sytuacji nie jest też arogancja władzy: ponad 55 proc Francuzów nie akceptuje redefinicji małżeństwa, milion podpisało petycję do Zgromadzenia Narodowego, miliony wyszły na ulice. I nic. A 26 kwietnia wyjdą znowu, jak zapowiadają, ze sztandarami Wielkiej Rewolucji Francuskiej i okrzykiem „Do broni obywatele!”. Boję się, że nie wzruszy to socjalistów nad Sekwaną. 

Jest coś z pogranicza horroru, który mniejszość seksualna chce zafundować najbardziej bezbronnym. Bowiem francuskim dzieciom grozi widmo adopcji przez gejów i lesbijki. Ich argumentem koronnym, obok „prawa do dzieci” (kto im takie daje????), jest odsetek rozpadających się małżeństw kobiet i mężczyzn, co wpływa negatywnie na rozwój dzieci. Owszem, w dorosłym życiu potem często lądują na kozetce. Czemu? Bo rozpadł się im jakiś wzorzec rodziny.

Jeśli teraz już na starcie będą wychowywane przez dwie osoby, które na pewno wzorcem rodziny nie są – to jakie będą tego konsekwencje?

Do naszej redakcji docierają listy osób wychowywanych w związkach jednopłciowych. Ociekają łzami, dramatem. Dzieci, już dziś dorosłe, piszą o poszarpanych emocjach i częstych wizytach u psychoanalityków. Tego właśnie chcemy?

Na koniec polecam lekturę rozmowy, jaką Robert Mazurek na łamach Rzeczpospolitej (Plus Minus z 13-14 kwietnia) przeprowadził z byłą posłanką SLD. Aleksandra Jakubowska (sic!), pyta tu, nie kryjąc emocji: „Kto nam zagwarantuje, że rodziny gejowskie nie będą dysfunkcyjne?!”. I dalej: „do czego doszliśmy, że mniejszość szantażuje większość i zmusza ją do uchwalania praw, które nie mogą być przez większość zaakceptowane”?!

Do czego doszliśmy? Że ci, którzy borykają się z problemami własnej osobowości (trudno – zostanę okrzyknięta homofobem), pod przykrywką walki o swoje prawa szantażują większość. Że – nie boję się także tego powiedzieć – dopuszczają się gwałtu na dzieciach, traktując je jak przedmiot zaspokojenia swoich potrzeb emocjonalnych. Wstyd, że człowiek doszedł do takiego stadium. Wstyd, że przylepia mu szyld walki o prawa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • Aga
  17.04.2013 13:03
  Jeśli ludzie używają części ciała odpowiedzialnej za wydalanie do stosunków seksualnych, to prowadzą naprawdę niebezpieczną grę. Homoseksualizm to choroba psychiczna trudno uleczalna. Dla niektorych homoseksualizm stal sie jako modny sposób życia. Są głuche na wyniki badań, a przecież od tego zależą losy całej cywilizacji. Nie wiem, z czego to wynika, chyba z głupoty.
  TYLKO KOBIETA I MĘŻCZYZNA pasują do siebie psychicznie (1.) i fizycznie (2.) - o tym mówi nauka i biologia. Tylko taki związek, potrafi przekazywać życie (2.), czyli zrodzić potomstwo, które przedłuży istnienie rodzaju ludzkiego.
  Jeszcze należy dodać że najkorzystniejsze jest dla dziecka, gdy jest wychowywane przez biologicznych rodziców, kobietę i mężczyznę. 1. Kobieta wnosi do związku z mężczyzną to, czego drugi mężczyzna dać mu nie może - bo nie jest kobietą. Mężczyzna wnosi do związku z kobietą to, czego druga kobieta dać jej nie może - bo nie jest mężczyzną. Jak mówią osoby zajmujące się profesjonalnie tematem kobiecości i męskości. Kobieta lepiej nadaje się do opieki nad małym dzieckiem, które nosiła w sobie 9 miesięcy; - kobieta jako żona i matka, dba w domu o to żeby nie zabrakło miłości, czyli o tzw. ognisko domowe; - mężczyzna jest niezbędny do wychowania dorastających dzieci, ponieważ w tym okresie życia patrzą one przede wszystkim na swojego ojca. Dwaj mężczyźni czy dwie kobiety po prostu nie są w stanie stworzyć takiego związku jak mężczyzna z kobietą i dlatego też związki homoseksualne nie są trwałe..
  2. Tylko takie działanie seksualne jest zgodne z naturą, podczas którego narządy płciowe męskie łączą się z żeńskimi i w nich zostaje złożone nasienie.
  Jest tak dlatego, ponieważ w nasieniu znajdują się plemniki, które zostały stworzone po to, aby zapłodnić kobiecą komórkę jajową (w zależności, czy kobieta jest płodna, czy nie). Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zostanie ono złożone w drogach rodnych kobiety.
  Podczas stosunku dwóch gejów plemniki nie trafiają do miejsca, do którego trafić powinny i dlatego takie działanie jest nienaturalne i nienormalne, poza tym chyba każdy wie do czego służy odbyt.
  Człowiek otrzymał seksualność, nie tylko po to żeby cieszyć się nią podczas współżycia z drugą osobą płci przeciwnej, ale również w celu przekazywania życia. W przypadku związku dwóch gejów jest to niemożliwe.
  3. Jeżeli chodzi o WYCHOWANIE DZIECI to liczne badania pokazują , że najlepiej, najkorzystniej jest dla dziecka, gdy jest wychowywane przez biologicznych rodziców: matkę i ojca (patrz pkt.1) Niedawne badania „Nowe badania struktury rodziny”, profesora Marka Regnerusa, wykazały, że dzieci wychowane przez pary homoseksualne miały znacznie gorsze wyniki w 25 spośród 45 punktów branych pod uwagę w czasie badań (skrót wideo: http://www.youtube.com/watch?v=ZXJNH_HnrTM ).
  NAUKA MÓWI JASNO: HOMOSEKSUALIZM JEST ULECZALNĄ CHOROBĄ. Nigdy nie znaleziono GENU odpowiedzialnego za homoseksualizm, więc nie jest on wrodzony.* Jak mówi nauka skłonności te wynikają m.in. z nieprawidłowej struktury rodzinnej w której homoseksualista się wychowywał lub/oraz z negatywnych przeżyć seksualnych z dzieciństwa i wynikających z nich zranień.* Jest możliwe leczenie takich osób. TERAPIA REPARATYWNA pomaga w wyjściu z homoseksualizmu.* Homoseksualiści doświadczają znacząco wyższego poziomu zaburzeń psychologicznych i uzależnień niż heteroseksualiści oraz znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka zachorowalności na choroby weneryczne i nie tylko.* OSOBY ZE SKŁONNOŚCIAMI HOMOSEKSUALNYMI POWINNY BYĆ LECZONE I NIE MOŻNA IM WMAWIAĆ, ŻE SĄ ZUPEŁNIE ZDROWE I NORMALNE, SKORO NAUKA I BIOLOGIA MÓWIĄ COŚ ZUPEŁNIE INNEGO.

  http://www.youtube.com/watch?v=ZXJNH_HnrTM

  http://gosc.pl/doc/1522253.Proces-gejowpedofilow-bedzie-publiczny
 • Kopyrda
  17.04.2013 19:29
  Kilka uwag: Do Agi: Jesli malzenstwa miedzy mezczyznami a kobietami sa trwale, skad sie biora rozwody? Z faktu, ze nie znaleziono gejowskiego genu nie wynika ani to, ze go nie ma, ani to, ze homoskesualizm jest choroba. Zwlaszcza, ze naukowe badania systematycznie potwierdzaja, iz sekusalna orientacja jest uwarunowkana anatomia czesc mozgu zwana podwzgorzem, czyli hypothalamusem. Badania sugeruja takze, ze tzw.terapia reparatywna czasami konczy sie samobojstwem pacjenta i w ogole nie ma statystycznie warosciowych dowodow, ae jest skuteczna.
  Do autorki felietonu: Skad sie wziely to 55%? Bo franuskei sondaze stwierdzaja, ze 63% popiera gejowskie malzenstwa. Wiec wyglada na to, ze w tym wypadku rzeczywiscie, mniejszosc szantazuje wiekszosc, tylko, ze ta wiekszosc popiera prawo do malzenstw jednoplciowych.

 • gut
  17.04.2013 20:00

  Pozdrawiam gorąco dziennikarkę - piękną - Panią
  Joannę Bątkiewicz-Brożek. :-)

  doceń 0
 • Homo
  18.04.2013 19:16
  Mam prośbę do redakcji, aby opublikowała świetne wystąpienie Nowozelandzkiego posła centroprawicy w obronie homomałżeństw, wygłoszone dziś podczas tej debaty.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL