Antonina Krzysztoń - KONCERT LIVE. ŻYCZLIWOŚĆ

Antonina Krzysztoń - koncert Live. Życzliwość - największe przeboje Antoniny w koncertowych wersjach.

Antonina Krzysztoń - KONCERT LIVE. ŻYCZLIWOŚĆ   Na płycie znalazły się utwory m.in. Inny świat,rzepakowy miód czy dwa księżyce.

24 kwietnia na rynku ukaże się pierwsza w dyskografii Antoniny Krzysztoń płyta live.

Materiał został zarejestrowany podczas dwóch koncertów, jakie odbyły się w kameralnej sali „Labolatorium” Centrum Sztuki Współczesnej. Dwa lutowe wieczory z publicznością zaowocowały wyborem 14 piosenek, które ostatecznie znajdą się na krążku.

Utwory znane z płyt w nowych aranżacjach  zyskały nową duszę i drugie życie. Niezmienny jest  tylko głos Antoniny.

LISTA UTWORÓW

1. Pomimo Wszystko – Tak
2. Gdy Cię Ujrzałam
3. Usłysz Proszę
4. Ile Zostało Nocy, Dni
5. Tam Gdzie Kres
6. Pocałunki
7. Dwa Księżyce
8. Jest Cisza
9. Tędy Doły, Tędy Góry
10. Dotykam Twoich Ust
11. Ty Nie Oglądaj Się
12. Dziękuję Za Słońce
13. Rzepakowy Miód
14. Inny Świat

ANTONINA KRZYSZTOŃ  pieśniarka, autorka tekstów i muzyki współpracująca ze znakomitymi muzykami.
Koncerty są dla Artystki spotkaniami, „obecnością” poprzez muzykę, pieśń  a także bezpośredni kontakt z tymi, którzy przyszli, którzy towarzyszą jej od wielu lat … i właśnie na takie spotkanie pragniemy Państwa zaprosić!

Antonina Krzysztoń TURKUSOWY STÓŁ
chrzescijanskie

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

Nowy numer 17/2024

28 kwietnia 2024

Takt i tolerancja?

To były czasy! Działo się – jakby to powiedziała mocno już podstarzała młodzież. Jan Paweł II na rok przed wstąpieniem Polski do UE tłumaczył uczestnikom narodowej pielgrzymki do Rzymu: „Wejście w struktury Unii Europejskiej na równych prawach z innymi państwami jest dla naszego narodu i bratnich narodów słowiańskich wyrazem jakiejś dziejowej sprawiedliwości, a z drugiej strony może stanowić ubogacenie Europy. Europa potrzebuje Polski. Kościół w Europie potrzebuje świadectwa wiary Polaków. Polska potrzebuje Europy”.

Więcej w Artykuł

Dodatki specjalne