Nowy numer 20/2019 Archiwum

Piękna aktorka i gwiazda futbolu czekają z seksem

Znana m.in. z "Parku Jurajskiego" aktorka Camilla Belle i wielka gwiazda futbolu amerykańskiego Tim Tebow postanowili zachować czystość przedmałżeńską.

26-letnia Camilla i 25-letni Tim są od niedawna parą. Ona jest katoliczka z Kalifornii. Swą olśniewająca, latynoską urodą (odziedziczoną zapewne po matce Brazylijce) błysnęła już w ponad 30 filmach.

On jest baptystą, uchodzi za gracza niezwykłego. Zdobywał ważne punkty w sytuacjach wręcz nieprawdopodobnych. Niektórzy piszą, że na boisku sprawia wrażenie, iż kieruje nim siła wyższa. Od jego nazwiska wzięło się w języku angielskim określenie; "tebowing", oznaczające publiczną manifestację wiary (np. na stadionie). Tim był też twarzą kampanii pro-life. Jest bowiem dzieckiem urodzonym dzięki miłości jego matki, która - choć w ciąży zakaziła się amebą, zapadła w śpiączkę, a następnie zbyt wcześnie oddzieliło się jej łożysko, nie posłuchała rad lekarzy, którzy sugerowali aborcję. Tim (jak widać na zdjęciu poniżej) wyrósł na nad wyraz potężnego młodzieńca. Historia ta została opowiedziana w 30-sekundowym filmie reklamowym, który wbrew protestom proaborterów i kosztem 2,5 miliona dolarów został nadany w przerwie finałowego meczu ligi futbolu amerykańskiego, czyli w diamentowym czasie reklamowymw USA.

Znajomi ślicznej Camilli i mocarnego Tima żartują sobie z ich życia w czystości, jednocześnie podziwiając ich postawę. Oni jednak nic sobie z tego nie robią. Życzymy im wytrwania i szczęścia w małżeństwie.

Piękna aktorka i gwiazda futbolu czekają z seksem   Tim Tebow Jeffrey Beall / CC 2.0

« 1 »

Zobacz także

 • Kris
  03.12.2012 20:06

  Brać towar bez skosztowania - wypróbowania to jakby się godzić na bubel.
  doceń 1
 • narzeczona
  04.12.2012 01:06
  Mam pytanie do tych małżeństw, które żyły w czystości przedmałżeńskiej. Czy życie w czystości przyszło łatwo? Jak zachowywali się mężczyźni w tym czasie? Gdzie są granice w okazywaniu czułości?
 • Rugby
  04.12.2012 09:01
  wiadomo Rugbysta... no prawie :) pozdrawiam
  doceń 0
 • Rec
  04.12.2012 15:00
  Katolicka "czystość" przedmałżeńska polega na tym, że oboje mieli wielu partnerów z którymi współżyli, a dopiero gdy zostali razem, postanowili, że tym razem się wstrzymają.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL