Nowy numer 50/2019 Archiwum

Dlaczego Bóg nie czyni dla mnie cudów?

Według wiary waszej niech wam się stanie! Mt 9,27

Bóg, w którego (jak nam się wydaje) wierzymy, jest wszechmocny. To Bóg, który uzdrawia chromych i trędowatych, niewidomym przywraca wzrok, a głuchoniemym słuch. Przenika przez zamknięte drzwi, jednym gestem rozdziela morze i bez żadnych trików chodzi po wodzie. Z łatwością zamienia wodę w wino, a wino w Krew. Rozmnaża chleb, by potem zamienić go w swoje Ciało. Ma władzę nad pogodą, złymi duchami i śmiercią. Wydobywa z grobów tych, którzy pomarli. Ze sobą włącznie. To Bóg, który jednym tchem stwarza wszechświat i którego miłość jest nieskończona. Wszechmocny. Skoro taki jest nasz Bóg, to dlaczego nie rozmnoży cudownie naszych pieniędzy, byśmy spokojniej patrzyli w przyszłość? Dlaczego nie zabierze nam naszych chorób i nie spełni naszych najskrytszych pragnień? To pytania, które rodzą się w sercu każdego z nas. Odpowiedź na wiele z nich może być dla nas zaskakująca: bo nie wierzymy, że może to zrobić.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • Rysio
  07.12.2012 11:53
  Cała prawda, wierzyć trzeba całym sercem... Wiara czyni cuda.
  doceń 1
 • Magda
  07.12.2012 13:42
  Rysio! Wrzuciłam swój wdowi grosz do skarbony!!! Od dawna nie czułam się taka wolna!!!!!!!!! Teraz to ON już musi się o mnie zatroszczyć!!!
  doceń 0
 • Francszek Ksawery
  08.12.2012 12:15
  Nie rozumie was. Chociaż was nie znam to i tak wiem że otrzymaliście już od Boga mnóstwo cudów. Urodziliście się, macie 2 nogi, 2 ręce, zdrowy umysł, liczne talenty, parę widzących oczów. To są cuda które otrzymaliśmy od Boga i należy za to ogromnie dziękować!!!
  doceń 1
 • Eterno Vagabundo
  11.12.2012 23:53

  Aby cud wyrwania
  Z niedoli móc przeżyć,
  Trzeba Panu Bogu
  Na dobre zawierzyć.

  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama