Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nie handlują w niedzielę

Takie oto ogłoszenie znaleźli klienci na jednym ze sklepów na warszawskim Tarchominie, ul. Mehoffera (zdjęcie nadesłane przez internautę, fot. Nina Kołakowska)


  Nina Kołakowska

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • Andy
  01.06.2012 19:24
  Ale koncern pauliński CLAROMONTANA handlował nawet w Wielką Sobotę pod Jasną Górą. To znaczy, Panie handlowały, a rodziny przygotowywały same święta. Podobnie Panie w barze w Domu Pielgrzyma w Częstochowie. Pecunia non olet?
  doceń 1
 • Natanel
  01.06.2012 20:07
  Piękne to:) Brawo dla sklepu Dziadek!
  doceń 0
 • Maxim
  01.06.2012 21:54
  Reklama dźwignią handlu.
  Niezły specjalista wymyślił taką reklamę, widać że właściciel tego sklepu ma głowę na karku a głowa nie służy mu tylko do noszenia czapki.
  doceń 4
 • SylwesterŚlesiński
  02.06.2012 22:49
  Bogu niech będą dzięki za ten gest sklepikarza!
  W dzisiejszych czasach można to traktować jako heroizm...
  A swoją drogą to właśnie "katolicy", którzy "świętują" Dzień Pański w supermarketach, prowokują do otwierania sklepów także w niedzielę.

  PS. Osobiście już od kilkunastu lat nie robię zakupów w niedziele i soboty. I nigdy nie odczułem z tego powodu jakiegokolwiek dyskomfortu.

  Szczęść Boże!
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama