Nowy numer 14/2020 Archiwum

Piękna miss broni życia

Miss Delaware 2011 Maria Cahill występuje w obronie życia nienarodzonych. - Aborcja to morderstwo - mówi wprost.

Maria, która jest jedną z siedmiorga rodzeństwa, wyniosła szacunek do życia z rodzinnego domu. Utwierdziły ją w nim spotkania z kobietami, które zabiły własne nienarodzone dzieci. - Widząc ból w ich oczach i słowa o tym że wierzyły, iż nie mają innego wyjścia, postanowiłam coś zmienić - mówi Miss Delaware.

Dodaje, że słyszała wielokrotnie, że reprezentuje organizację Miss America i dlatego nie wolno jej wypowiadać się w sprawach politycznych. Nakazano jej też niewspominanie o obronie życia podczas gali konkursu pięklności. - Słyszałam jak mówiono, że jestem na świeczniku i nie mam prawa mówić o ruchu pro-life. Czuję coś całkowicie przeciwnego. Nie bez powodu otrzymałam koronę. Staram się ratować życie niewinnych ludzi, a jeśli ta korona sprawi, że ocalone zostanie jedno ludzkie życie, to uznam, że wypełniłam moje zadanie - mówi Maria Cahill.

Piękna obrończyni życia wspomina też, jak w szkole nazywano ją prześmiewczo "Marią dziewicą". - To był dla mnie największy komplement - komentuje po latach.

Oto filmy z jej udziałem:

 

Maria's Story
wilmuMyStory

 

Maria Cahill Miss Delaware speaks for Life
TheBmcaneny

« 1 »
TAGI:

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama