Nowy numer 08/2020 Archiwum

Warmia: Tydzień z Pismem Świętym

Trwa IV Warmiński Maraton Biblijny, czyli głośne czytanie Słowa Bożego

Począwszy od Niedzieli Biblijnej przez cały nadchodzący tydzień parafianie z Olsztyna, Ostródy, Biskupca, Dobrego Miasta, Nidzicy, Kętrzyna i Szczytna będą czytać Pismo Święte. Rozpoczęli 22 kwietnia. Tego dnia w Olsztynie czytali Księgę Rodzaju, Wyjścia i Kapłańską. Mieszkańcy Nidzicy z kolei czytali 1 i 2 Księgę Królewską oraz 1 i 2 Księgę Kronik.

Dziś czytane są księgi: Liczb, Powtórzonego Prawa, Jozuego, Sędziów, Rut i Samuela.

Słowo Boże będzie rozbrzmiewało w warmińskich kościołach aż do 28 kwietnia. Maraton Biblijny zorganizowało już po raz czwarty Olsztyńskie Duszpasterstwo Akademickie pod patronatem Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II.

Jak przekonują organizatorzy, ta forma wsłuchiwania się w Słowo Boże jest coraz popularniejsza. Plan maratonu na archwarmia.pl

« 1 »

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama