Nowy numer 25/2021 Archiwum

Uwaga, mieszkańcy Sosnowca!

Wczoraj wieczorem, w Sosnowcu zaginęło 6-miesięczne dziecko. Według relacji matki, niemowlę zostało porwane z wózka w centrum miasta. Wyznaczono nagrodę za pomoc w odnalezieniu dziewczynki.

W poszukiwania zaangażowano dziesiątki policjantów z Sosnowca i Oddziałów Prewencji w Katowicach. O zniknięciu dziecka policjanci dowiedzieli się we wtorek po godz. 18 od pracowników pogotowia ratunkowego. Przy ul. Legionów udzielali pomocy kobiecie, która straciła przytomność. Według pierwszej wersji, podawanej przez policję, matka Magdy miała zostać zaatakowana od tyłu i na skutek ataku straciła świadomość. W poszukiwania zaangażowano dziesiątki policjantów z Sosnowca i Oddziałów Prewencji w Katowicach, wśród nich byli przewodnicy z psami tropiącymi. Przeczesano rozległy teren wokół miejsca zniknięcia dziecka, pobliski park oraz blokowiska. Na razie nie przyniosło to skutku. Przesłuchani zostali też rodzice dziecka.

Mała Magda ma 60-70 cm wzrostu, ciemnozielone oczy i ciemnobrązowe włosy wytarte z tyłu głowy. Przed zniknięciem dziecko ubrane było w różową czapkę z białym trójkątem z przodu, dwuczęściowy pluszowy komplet koloru beżowego zapinany na zamek, spodnie w tym samym kolorze i białe rękawiczki. Wraz z dzieckiem zniknął różowy kocyk w różnokolorowe misie.

Wszystkie osoby, które około godz. 18 we wtorek przechodziły ul. Legionów, widziały osobę z podobnym dzieckiem lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z sosnowieckimi policjantami pod numerem telefonu 32 296 12 55 lub z najbliższą jednostką policji.
 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama