Nowy numer 3/2019 Archiwum

Nowicka rezygnuje

Wanda Nowicka zadeklarowała, że zawiesza swoja działalność w Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

Będąca obecnie wicemarszałkiem Sejmu Nowicka, kierowała dotąd tą organizacją. Rezygnuje ze względu na podejrzenia o nielegalny lobbying w interesie firm farmaceutycznych.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

 • JotDee
  12.11.2011 20:42
  Należało zrezygnować z marszłkowstwa. Gdzie honor? No chyba że pensja marszałka wyższa...
  doceń 0
 • Adam
  12.11.2011 22:30
  Szatanista zawsze pozostanie szatanistą,aborcjonista zawsze pozostanie aborcjonistą,przynajmniej w wypadku Pani W.Nowickiej.Pani Nowicka ,ponadto, aktywnie promuje ksążkę o aborcji dla dzieci,kłamie i mataczy.
  Jest to niegodne Posła RP, a tym bardziej V-ce Marszałka Sejmu.Jest uazasadniona obawa,że będzie wykorzystywała pozycję Posła i V-ce Marszałka do czynności niezgdnych z prawem.
  Winna być odwołana przez Sejm.
  doceń 0
 • mk
  12.11.2011 22:54
  aborcja to był jej sztandar wyborczy i została wybrana. więc jakie lobbowanie, ona spełnia to co obiecała i za co ją wybrali wyborcy. Namaszczeni przez część Kościoła posłowie (np Sobecka) lobbują za Kościołem, a też są na listach płac np Ojca Dyrektora... to przecież ta sama sytuacja.
  abstrahuję od słuszności aborcji, bo w moim przekonaniu co do zasady jest zła, ale chodzi mi o podwójną moralność "wzorowych" katolików, ocenianie innych ludzi, wywyższanie się, pychę itp.
 • Matka
  13.11.2011 20:52
  Teraz będzie szkodzić w sejmie... W towarzystwie ludzi ze swojej partii, za których trzeba się gorąco modlić, bo nie wiedzą, co czynią i mówią, niestety.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy