• lena
  17.06.2012 08:07
  koko już po euro -spoko
  doceń 5
 • SylwesterŚlesiński
  17.06.2012 08:12
  Trudno nie dostrzec w tym interwencji Opatrzności Bożej...

  Kto wie jakie kolejne kroki odwetowe podjąłby prezydent Putin, gdyby na Polskiej ziemi posiniaczono kolejnego rosyjskiego kibica.
  A i polskim bandziorom stadionowym wytrącono "patriotyczny" wątek wszczynania zadymy.

  Bogu niech będą dzięki!
  • Maxim
   17.06.2012 15:06
   SylwesterŚlesiński

   Trudno nie dostrzec w tym interwencji Opatrzności Bożej...

   Mam nadzieję że napisałeś to dla żartu. Nie wierzysz chyba w to że to Bóg ustala wyniki meczów ? ;-)
   doceń 3
 • Falek
  17.06.2012 08:29
  To poniżające przegrać z czechami. Równie dobrze można było przegać z San Marino albo Burkina Faso. Jakbyśmy odpadli przez Niemców czy Anglików to rozumiem, ale jak można odpaść było przez taki pseudo kraik w dodatku pełen ateistów. Czesi wogóle nie powinni mieć prawa do czegokolwiek aż się nie nawrócą. Chrzest od nich przyjmowaliśmy teraz tylko wstyd nam przynoszą.
  • Fryderyk
   17.06.2012 09:17
   Falek takich głupot już dawno nie czytałem. Czesi to taki mały naród, który np. potrafił utrzymać swoją markę skoda (czyta się szkoda), a polacy to słaby naród w środkowej części Europy, który właściwie niczym oprócz Adama Małysza nie może się pochwalić. Dziwi mnie jedynie to, że polska nie została po raz czwarty rozebrana przez Czechów, Słowaków, Ukraińców, Białorusinów, Rosjan i Niemców. Ps. Celowo piszę polacy i polska z małej litery, żebyś pseudopolski pseudokatoliku poczuł jak to jest, gdy się chce kogoś poniżać.
   doceń 0
 • Maxim
  17.06.2012 10:57
  Ja od samego początku jak odbyły się losowania grup dziwiłem się że zakładano że Polska awansuje. Nie było do tego żadnych absolutnie podstaw. Od lat polski futbol tak naprawdę nie istnieje. Polska była najsłabszą drużyną w tej grupie. Gdyby nie to że byliśmy współgospodarzami tej imprezy to nawet byśmy do niej nie awansowali. No ale i tak pewnie Lato i reszta bandy z PZPN przyzna sobie premie za wybitne przygotowanie polskich patałachów do turnieju. W końcu autentycznym sukcesem dla Polaków jest zdobycie dwóch punktów. Ja sądziłem że przegramy trzy mecze a tu taka wielka niespodzianka na skalę wręcz kosmiczną że Polska dwa mecze zremisowała a tylko jeden przegrała. Premie i to duże się należą !
  • ja
   17.06.2012 13:55
   Szczerze nie rozumiem większości Polaków. Jedni najeżdżają na polską reprezentację, bo jest do niczego i wręcz przedszkolaki mogłyby z nią wygrać, a inni próbują uczynić z piłkarzy bohaterów narodowych, którzy dorównują Niemcom i Hiszpanii.
   Nie mamy mistrzów świata, ale mamy średniej klasy zespół, który MIAŁ SZANSĘ wyjść z grupy, ale czegoś zabrakło. Trzeba się dowiedzieć czego, sprawiać żeby zespół bardziej zgrywał się ze sobą i wierzył w siebie oraz oczywiście szukać dalej utalentowanych młodych zawodników. Polska reprezentacja ma potencjał, ale przed nią jeszcze wiele pracy, a ludzie tacy jak Ty, którzy wręcz kpią i nie okazują żadnego szacunku niech się zastanowią nad tym co mówią, bo Polak wiecznie nie zadowolony. Nawet gdybyśmy wygrali euro, przeciętny mieszkaniec naszego kraju stwierdziłby, że tylko dzięki szczęściu i zbyt małą liczbą bramek.
   Życzę pozytywnego myślenia i pozdrawiam ;)
   doceń 0
 • kasiak2992
  17.06.2012 14:18
  Naprawę szkoda... rozegraliśmy dobre mecze z Grecją i Rosją, ale z Czechami już czegoś zabrakło. Pierwsze pół godziny wczorajszego meczu były świetne, ale potem...no cóż.
  Przynajmniej dzięki Euro ludzie zmieniają zdanie o Polakach, wszyscy nas chwalą za organizację i atmosferę. Tylko, że "po mistrzostwach Euro 2012 pozostanie nie tylko dobre wrażenie, ale także kilka ogromnych obiektów sportowych, których miesięczne utrzymanie będzie nas kosztowało spore pieniądze.", jak napisano na publi.pl...
  doceń 0
 • mst@wp.pl
  17.06.2012 16:49
  Powod jest niestety ciagle ten sam.Mamy wielu wybitnychludzi,a w najwazniejszych miejscach znajduja sie miernoty i nieuki, jakby szkodnicy podejmowali za nas glowne decyzje!!!!
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.