Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • ANTEK
  09.11.2018 12:23
  Super, dobra robota!
  doceń 3
 • mee...
  09.11.2018 13:39
  I PRL cepelia za granica byla wyznacznikiem zdobyczy Polski...natomiast II PRL cepelia ewulowala. Ja natomiast zydow bym zaskoczyl informacja, ze w Polsce znajduje sie 95% swiatowych zasobow urany, ktory uzywa przemysl zbrojeniowy, a jak bym do tego dodal, ze zrodlo roposne ktore exploatuja ruskie i arabia saudyjska znajduja sie w Polsce, to dopiero zydom by kopary opadly.
  doceń 1
 • mee...
  09.11.2018 13:58
  ...co z wami uczynili zaborcy, ze jestescie niczym jak te kury - z opowiesci o. Bochenskiego, ktore chodza po podworku patrzac w niebo podziwiajac na nim orla i wzdychaja; ach, gdyby byc tak orlem.
  doceń 3
 • GOSC
  09.11.2018 14:59
  Można by wskazać więcej polskich wynalazków i osiągnięć, chociażby technologię niebieskiego lasera, metod produkcji grafenu, czy pierwszej na świecie udanej operacji przerwanego rdzenia kręgowego. Tylko potem trzeba by było dodać, że wszyscy ci wynalazcy sprzedali swoje osiągnięcia za granicę, bo w Polsce jedynie rzucano kłody pod nogi.
  doceń 5
 • Dremor
  09.11.2018 17:41
  Izrael jest drugim na świecie światowym zagłębiem technologicznym, czwartym krajem, jeśli chodzi o liczbę przyznanych patentów użytkowych, liderem, jeśli chodzi o jakość instytucji prowadzących badania naukowe.

  Naprawdę chcemy zaskoczyć wynalezieniem spinacza do papieru ludzi, którzy opracowali technologie adaptowania pustyni pod uprawy rolne, albo chwalić się wycieraczkami do szyb w kraju, będącym liderem w dziedzinie wykorzystania odnawialnych źródeł energii?
  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL