Nowy numer 25/2018 Archiwum
 • Gość
  11.01.2017 18:03
  Jeszcze jedno. Dlaczego pod materiałem o smogu w Krakowie komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych? Ktoś się boi prawdy? Jakby takie rozwiązania jak planowane normy jakościowe dla węgla wprowadzono zamiast zakazu palenia drewnem i węglem w Krakowie to uzyskano by poprawę bez krzywdzenia ludzi. Ale nie spełniono by żądań lobby gazowego, którego reprezentantem stały się niektóre media, niestety także publiczne

  Od moderatora
  Niech się pan w polityce komentarzowej redakcji mutacyjnych nie dopatruje zaraz próby ukrywania prawdy. Wystarczyłoby się zalogować i można by napisać, nie? I kto właściwie coś chce tutaj ukrywać?
  • Gość M
   12.01.2017 00:35
   Komentarz moderatora komentarza nie wymaga. Sam sobie mój Bracie świadectwo wystawiasz.
   doceń 0
 • Gość
  11.01.2017 20:27
  Do 2001 roku w Polsce nie można było sprzedawać miału. Likwidacja tych przepisów to główny powód fatalnego stanu powietrza jaki mamy dzisiaj. Jeśli rządowi uda się wrócić do stanu sprzed 2001, będzie to pierwsze naprawdę konkretne antysmogowe działanie od wielu kadencji i jestem przekonany, że pozytywny skutek odczujemy w bardzo krótkim czasie. Żeby normy były skuteczne muszą dotyczyć sprzedaży, nie tylko użycia. Małopolska chce wprowadzić zakaz palenia miałem, jednak takie przepisy są bardzo trudne do wyegzekwowania. Wymagają bowiem kontroli w milionach gospodarstw domowych. Zakaz sprzedaży miału można wyegzekwować łatwo, gdyż liczba podmiotów które wprowadzają węgiel na rynek jest mała (kopalnie i importerzy).
  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama