Nowy numer 27/2020 Archiwum
 • podajnik
  29.04.2020 14:11
  Unia Europejska jak zwykle ma czas i wyczucie chwili. A ktoś mówił, że trzeba rzucić wszystko i zająć się epidemią. Nawet zrezygnować z wyborów.
  doceń 6
 • Krzysie
  29.04.2020 14:57
  >>informacji o ich działalności pozazawodowej.<<
  Jak taki co orzeka co jest zgodne z prawem jest czynnym członkiem np stowarzyszenia zboczeńców i dewiantów - to czy jego orzeczenie będzie wiarygodne np w stosunku do Kardynała George Pell??? (zamiast australijskiej ofiary komunistycznych metod niszczenia życia społecznego można wstawić Imię i Nazwisko polskiego kardynała lub Biskupa)
  doceń 3
 • dirk
  29.04.2020 16:55
  Bełkot, bełkot, nad bełkotami ! A ja powiem prosto, jak krowie na rowie. Państwo ma prawo i obowiązek dyscyplinować swoich FUNKCJONARIUSZY. Którzy działają i wydają decyzje i wyroki W JEGO IMIENIU. Jeśli jest inaczej, to nic i nikt nie jest na swoim miejscu.
  doceń 4
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama