Nowy numer 27/2020 Archiwum
 • Anonim (konto usunięte)
  03.04.2020 08:53
  Równie dobrze pacjent bez objawów (gorączka, kaszel) może być zarażony. Dziś każdy powinien być traktowany jak zarażony, do czasu wykluczenia zarażanie. Ale jest problem - nie ma zapewnionego sprzętu ochrony osobistej pracowników szpitali. Paranoją jest dziś, że politycy zajmują się wyborami, a wielu ochotników drukuje szpitalom przyłbice czy też szyje maseczki.
  doceń 0
 • PiotrekHajduk_i_Artur
  03.04.2020 13:45
  Jeden pacjent z koronawirusem + zaniedbania rządu i pracowników medycznych i potwierdzono już zarażenie 25 pracownikow oraz 20 pacjentów szpitala w Wodzisławiu. W szpitalu dla chorych na koronawirusa w pobliskim Raciborzu brakło miejsc. Jest niewesoło a osobom niepatologicznym które są wyjątkami wśród medyków zamyka się usta, grozi i traktuje z buta. Panie redaktorze Franciszku Kucharczaku niewesoło tam gdzie mieszkasz. Pacjent który zaraził cały szpital był wcześniej leczony w Raciborzu.
  • Anonim (konto usunięte)
   03.04.2020 13:47
   Dziś zakażenie dziecka po przeczepcie w szpitalu we Wrocławiu. Naprawdę jesteśmy przygotowani do epidemii...
   doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama