Nowy numer 47/2019 Archiwum
 • KLOPPSS
  30.06.2019 13:42
  Słuchając tych rozpaczliwych bredni, aż raduje się dusza. Opozycja ma szeroki wachlarz tak samo korzystnych dla Polski i Polaków możliwości. Przegrać wybory w jednym bloku, w dwóch blokach, albo każdy osobno. Quartum non datur. Nie udało się w maju kupą, więc teraz liczą że zdołają się przeszwarcować do Sejmu pojedynczo, by natychmiast znów wziąć się w grupę trzymającą władzę pod hasłem "obalić PiS". To ich jedyny realny program, innego nie ma i nie bendzie. Dlaczego Polacy mieliby sobie takie "rządy" zafundować nikt nie wie, ktoś tu liczy że znów może dadzą się słowotokiem bez treści wykiwać. Takie numery już nie z nami, KaMysz!
  doceń 11
 • św Eufenia
  30.06.2019 22:41
  Nawet pralka ma program. Jaką ofertę dla kraju ma PSL jak i cała opozycja? Czy jest coś czym można ludzi przekonać? Czy jest jakaś obietnica, którą przez 8 lat spełniliście tak by teraz można było powiedzieć, że jesteście wiarygodni?
  doceń 14
 • moim zdaniem
  01.07.2019 10:38
  PSL czyli ZSL to taka polityczna prostytutka
  doceń 10
 • Y?
  01.07.2019 10:45
  Wszystko przemija, partie i ich wodzowie też. W ich miejsce naturalną koleją powinny powstawać byty bardziej sensowne, doświadczone, z nową wizją swojej roli i pracy dla kraju, co powinni docenić wyborcy. A co nowego potrafi wygenerować z siebie polska scena polityczna? Aż strach popatrzeć, jakieś bijące rekordy nieporadności i bezsensu potworki, niewybieralne praktycznie przez nikogo. Niektórzy głosują na nie na złość babci, innego uzasadnienia nie ma. I zdaje się że to problem nie tylko Polski, ale i wielu "starych demokracji" i nie tylko. Potężny problem z wyłonieniem jakichś nowych, sensownych i odpowiedzialnych "elit" mają i Niemcy, i Francja, i nawet sama Rosja. Nie sposób sobie wyobrazić i przewidzieć co będzie się tam działo gdy odejdą obecni, i tak dalecy od aplauzu tłumów liderzy. Następni jak się wydaje mogą być tylko jeszcze gorsi, słabsi i nijacy, a po ich rządach można się spodziewać tylko narastającego chaosu. Ich wybory będą tylko wyborami negatywnymi, mniejszego zła lub zgniłych interesów, nie widać żadnych argumentów dla kogokolwiek na PLUS. Na razie jest jak jest, i przynajmniej na wschodzie wygląda na to że umiłowany przywódca będzie musiał żyć wiecznie. Tam jest to możliwe, ale w naszej części europy będzie z tym trudniej. Wydaje się że tylko my, Polacy, mamy teraz jakiś wybór na PLUS, i obyśmy potrafili z niego skorzystać. A inni - może niech biorą z nas przykład, jeśli im rozumu wystarczy.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama