Nowy Numer 21/2019 Archiwum
 • Gość
  11.01.2019 20:12
  Polacy, czy widzicie już , że Polska straciła niepodległość, bo podlega decyzjom obcych, wrogich urzędników UE? Czy widzicie, że Polska nie może decydować sama ani o wycince drzew, ani o reformowaniu sądów, ani o przekopie Mierzei Wiślanej, ani nawet o strzelaniu do dzików?!!! NIEPODLEGŁEJ POLSKI NIE MA
  doceń 3
 • Stanisław_Miłosz
  12.01.2019 09:54
  Polska nie musi notyfikować, gdyż totalna targowica bezzwłocznie dokładnie notyfikowała. A argumenty zawarte w rządowej notyfikacji mogłyby przecież wstrzymać dalsze "analizowanie", a przecież nie o to chodzi. Cała zabawa polega przecież na gonieniu króliczka.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL