Nowy numer 20/2019 Archiwum
 • Torfi03
  11.01.2019 10:35
  w ostatnim numerze Pan Maciej opisał zagadnienie w odniesieniu do USA, a ja od paru dni wymieniłem tel na Huawei, który mi codziennie wylicza ile zrobiłem kroków....po rozmowie o tym z moim synem uzyskałem odpowiedź, że aby móc korzystać z dobroci smartfonów, aplikacji to trzeba się zgodzić na pewne wykorzystanie danych o nas, no racja,,, sami się godzimy na inwigilację.....
  doceń 0
 • gosc
  11.01.2019 12:10
  Ruch 11 listopada już od lat przestrzega o szpiegowskich zakusach Chińskiej Rep.Ludowej, w końcu nasze służby zabrały sie do roboty. PiS powinien porzucić współprace i podejrzane interesy z Chinami.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL