Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Piotr38
  01.10.2011 21:55
  Witam serdecznie Wszystkich,Komunia Święta to POTĘGA !!!!!!!!!!!!! ALLELUJA JEZUS ALLELUJA CHWAŁA MU ALLELUJA AMEN
  doceń 1
 • Piotr38
  01.10.2011 22:03
  Duch Święty jest Jednym Jedynym Lekarzem dla Wszystkich nieuleczalnie chorych ludzi.Ci co nie mają - rąk,nóg,oczu,-ręce,nogi,oczy im Odrosną bo Jego Miłosierdzie Jest Ogromne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ci co są na wózkach wstaną i pójdą do domu.Wielbiąc Ducha Świętego za Jego Wielkie Dzieła.
 • Piotr38
  10.10.2011 22:21
  Dowiedziałem się przypadkiem od ludzi na forum że kiedyś pewnemu wieśniakowi noga odrosła za sprawą Mamy Bożej 1640 chyba daty nie pomyliłem.W ciągu jednej nocy noga mu odrosła i to wszystko jest zapisane w Watykanie.Teraz też tak będzie Mama Boża ze Szczyrku Jest Ogromna Ma Wielkie SERCE.I już nie długo też tak będzie i będą jeszcze większe cuda !!!! ci co nie mają oczu będą je mniec - a ci co nie mają rąk i palcy u rąk to im odrosną - ci co nie mają nóg to im odrosną - a ci co są na wózkach staną i pójdą do domu Tak Mówi Mama Boża ze SZCZYRKU.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama