Weekend nowej kultury w Sosnowcu: Strefa Młodych Festiwal i Gala Człowieka Nowej Kultury

Już w połowie października Sosnowiec stanie się centrum nowej kultury i spotkań, które łączą muzykę, wartości i inspirację. 18 października Arena Sosnowiec wypełni się setkami młodych ludzi podczas Strefy Młodych Festiwal (dziś ostatni dzień tańszych biletów!). Dzień później odbędzie się tam Gala Człowieka Nowej Kultury – wyjątkowe wydarzenie, na które wstęp jest bezpłatny.

Mat. organizatora

|

30.09.2025 08:54 GOSC.PL

dodane 30.09.2025 08:54
0

Na uczestników sobotniego festiwalu czeka mocny program: koncerty artystów dobrze znanych młodemu pokoleniu, m.in. Edzio Rap, Magda Bereda, Agnieszka Musiał, niemaGOtu, Deus Meus, oraz spotkania z inspirującymi gośćmi. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Jay Dabrowski, Boża Tancerka, Ślimak na pustyni, Ksiądz z osiedla, Cukier, Anatom, anMari, Arkadio, s. Łucja Rado, bp Adam Bab, bp Grzegorz Suchodolski, bp Artur Ważny.

Strefa Młodych Festiwal – ostatni dzwonek na tańsze bilety!

To wydarzenie w wyjątkowy sposób łączy radość młodzieżowej energii podczas koncertów z ciszą modlitwy i refleksji przy adoracji.

Tylko do końca września bilety dostępne są w promocyjnej cenie – 10% taniej. To ostatnia szansa, aby zagwarantować sobie udział w jednym z największych młodzieżowych wydarzeń w Polsce.

Bilety na Strefę Młodych Festiwal (jeszcze do końca września z rabatem -10%): www.strefamlodychfestiwal.pl

SMF2025 Nie może Was zabraknąć!
Centrum Nowej Kultury

Gala Człowiek Nowej Kultury – inspiracja dla wszystkich

Dzień po festiwalu, 19 października, w Arenie Sosnowiec odbędzie się uroczysta Gala Człowieka Nowej Kultury. Podczas gali nagradzane są osoby i inicjatywy, które działają w swojej dziedzinie w oparciu o wartości chrześcijańskie, budując społeczność Ludzi Nowej Kultury.

Bezpośrednio po gali odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Deus Meus pod kierownictwem muzycznym Marcina Pospieszalskiego. Wśród solistów wystąpią Agnieszka Cudzich, Antoni Zimnal oraz Arkadio.

Co ważne – udział w gali jest bezpłatny, a darmowe wejściówki są dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Darmowe wejściówki na Galę Człowiek Nowej Kultury: www.gala.czlowieknowejkultury.pl

Gala Człowiek Nowej Kultury 2025 - zapowiedź
Centrum Nowej Kultury

Jeden weekend – dwa wydarzenia, które warto przeżyć

Październikowy weekend w Sosnowcu to wyjątkowe połączenie młodzieżowego święta i prestiżowej gali kulturalnej. To propozycja zarówno dla tych, którzy chcą wspólnie świętować, śpiewać i inspirować się, jak i dla tych, którzy cenią elegancję i refleksję podczas wydarzeń kulturalnych.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Muza Dei – Centrum Nowej Kultury we współpracy z Diecezją Sosnowiecką, a wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Konferencji Episkopatu Polski. Partnerem głównym wydarzenia jest EC Zagłębie Dąbrowskie.

1 / 1
oceń artykuł Pobieranie..

Mat. organizatora

Zapisane na później

Pobieranie listy