Megalomania czy konieczność? Co dalej z CPK?

Chociaż rząd pod wpływem sondaży deklaruje kontynuację projektu CPK, to realne działania budzą obawy, że to zasłona dymna na czas kampanii wyborczej.

Nie ma chyba drugiej sprawy, która tak bardzo wpływałaby na partyjne sympatie, jak debata i rosnące poparcie dla projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Ogromny wpływ na taki rozwój wypadków mają liczne, merytoryczne dyskusje na temat realizacji tego projektu, które regularnie organizują znani dziennikarze prowadzący wysokozasięgowe kanały na YouTubie. Impulsem do rozpoczęcia tej debaty były jasne, przedwyborcze deklaracje przedstawicieli KO i TD o konieczności rezygnacji z CPK.

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

Czytasz fragment artykułu

Subskrybuj i czytaj całość

już od 14,90

Poznaj pełną ofertę SUBSKRYPCJI

Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wojciech Teister Wojciech Teister Dziennikarz, redaktor portalu „Gościa Niedzielnego” oraz kierownik działu „Nauka”. W „Gościu” od 2012 r. Studiował historię i teologię. Interesuje się zagadnieniami z zakresu historii, polityki, nauki, teologii i turystyki. Publikował m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Aletei”, „Stacji7”, „NaTemat.pl”, portalu „Biegigorskie.pl”. W wolnych chwilach organizator biegów górskich.