Nowy numer 04/2020 Archiwum

Lady Gaga prowokuje chrześcijan

Amerykańska piosenkarka i skandalistka Lady Gaga znowu wywołała zamieszanie, zapowiadając wypuszczenie w Niedzielę Wielkanocną piosenki o miłości Marii Magdaleny do... Judasza.

"Kiedy przychodzi do mnie, jestem gotowa; umyję jego nogi moimi włosami, jeśli będzie tego potrzebował..." - śpiewa gwiazda na wideo, nagranym z aktorem odtwarzającym Judasza.

Piosenkę i jej wykonawczynię skrytykował znany konserwatywny działacz, przewodniczący Ligii Katolickiej, Bill Donohue. "To popis dla poklasku. Lady Gaga wciąż próbuje szokować katolików i w ogóle chrześcijan. Przekształciła się w karykaturę samej siebie" - powiedział Donohue we wtorek w telewizji Fox News.

Wcześniej na okładce pisma "New Musical Express" Lady Gaga pojawiła się w przezroczystym kostiumie, zasłaniającym jedynie wąskimi paskami intymne części ciała.

Udzieliła też wywiadu, w którym wygłosiła tyradę przeciw swoim krytykom zarzucającym jej, że jest jedynie sztucznym wytworem machiny show-biznesu. Wypowiedź była gęsto przerywana wulgarnym słowem rozpoczynającym się na "f", powtarzanym po trzy razy w jednym zdaniu.

« 1 »
 • Ludzik79
  21.04.2011 21:48
  I czym się tu ekscytować? Na poziomie muzycznym to bezczelny autoplagiat "Bad Romance".
  doceń 5
 • dse
  22.04.2011 11:38
  przecież ta biedna dziewczyna nic nie rozumie... módlmy się za nią po prostu.. i ją Pan Bóg zaskoczy swym miłosierdziem.
  doceń 10
 • renata155
  23.04.2011 12:05
  renata155
  mnie nie prowokuje ;)...każdy ma prawo wyrazić siebie..przykro tylko będzie o niej czytać za kilka lat...no chyba że Pan Bóg jej sprawi niespodziankę swoją obecnością...i zobaczymy gage śpiewająca psalmy...jestem za tą druga opcją ;)..i chciałabym to zobaczyć (usłyszeć).
  doceń 4
 • +antysmok
  24.04.2011 23:24
  Plastik, kicz..... i bluźnierstwo.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama