Nowy numer 17/2024 Archiwum

Meteorolodzy z obserwatorium na Kasprowym Wierchu z chmur czytają jak z otwartej księgi

Choć często chodzą z głową w chmurach, żeby poradzić sobie w tym najwyżej położonym miejscu pracy w Polsce, muszą twardo stąpać po ziemi.

Jeden baran, drugi baran, trzeci baran… To nie rozpaczliwa próba zaśnięcia, ale nasza droga na materiał. Musimy się zatrzymać, bo ulicę przecina właśnie baca z potężnym, beczącym stadem. Nie ma już wątpliwości – dotarliśmy do stolicy polskich Tatr.

Dostępna jest część treści. Chcesz więcej? Zaloguj się i rozpocznij subskrypcję.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Agnieszka Huf

Z wykształcenia pedagog i psycholog, przez kilka lat pracowała w placówkach medycznych i oświatowych dla dzieci. Absolwentka Akademii Dziennikarstwa na PWTW w Warszawie. Współpracowała z miesięcznikiem „Różaniec”, portalami „Stacja7” i „Aleteia” a także z katowickim oddziałem „Gościa Niedzielnego”. Autorka książki „Zawsze myśl o niebie: historia Hanika - ks. Jana Machy (1914-1942)”. W „Gościu Niedzielnym” od stycznia 2021 odpowiada za media społecznościowe. Interesuje się turystyką górską, literaturą faktu, życiem Kościoła i nową ewangelizacją. Obszar specjalizacji: Zagadnienia społeczne, niepełnosprawność, psychologia, tematyka rodzinna.

Kontakt:
agnieszka.huf@gosc.pl
Więcej artykułów Agnieszki Huf