Nowy numer 49/2023 Archiwum

Nowe oblicze 'Warto rozmawiać'

Od września program Jana Pospieszalskiego pojawia się w Dwójce w niedzielę. Ostatnie wydanie programu z 17 września miało już nową czołówkę, zmieniła się także scenografia.

Autorem projektu jest Jacek Rzyski, współautor projektów bibliotek uniwersyteckich w Warszawie i Wrocławiu, laureat konkursu na budowę centrum kultury w Helsingoer w Danii. Maciej Pawlicki, producent programu, zapewnia, że przynajmniej raz w miesiącu rozmowy będą odbywały się poza studiem, gdzieś, gdzie warto dotrzeć, bo tam też są ciekawi rozmówcy.

Według Jana Pospieszalskiego, politycy pojawią się w programie tylko wyjątkowo, bo przez cały tydzień są zajęci wizytami w studiach radiowych i telewizyjnych i należy im się dzień odpoczynku. W niedzielny wieczór poznamy opinie dotyczące istotnych ludzkich spraw osób pozostających poza polityką.

Dostępna jest część treści. Chcesz więcej? Zaloguj się i rozpocznij subskrypcję.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Dziennikarz działu „Kultura”

W latach 1991 – 2004 prezes Śląskiego Towarzystwa Filmowego, współorganizator wielu przeglądów i imprez filmowych, współautor bestsellerowej Światowej Encyklopedii Filmu Religijnego wydanej przez wydawnictwo Biały Kruk. Jego obszar specjalizacji to film, szeroko pojęta kultura, historia, tematyka społeczno-polityczna.

Kontakt:
edward.kabiesz@gosc.pl
Więcej artykułów Edwarda Kabiesza