Nowy numer 47/2022 Archiwum

Wydawnictwo PROMIC - jesteśmy z Wami 35 lat!

15 listopada 2022 r. mieliśmy ogromną radość i przyjemność świętować Jubileusz 35-lecia istnienia z naszymi gośćmi i przyjaciółmi.

Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli Wydawnictwu PROMIC w tym wyjątkowym dniu – pracownikom, współpracownikom, autorom i tłumaczom, przedstawicielom mediów, drukarni i hurtowni, fundacji i stowarzyszeń, księgarń oraz księżom marianom – to ich dziełem, szerzącym misję zgromadzenia, jak podkreślał w swoim wystąpieniu Prezes Spółki PROMIC ks. prowincjał dr Tomasz Nowaczek, jest Wydawnictwo.

W szczególny sposób dziękujemy Panu Pawłowi Sałkowi, Ministrowi w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, oraz Księdzu Zbigniewowi Krasowi, Kapelanowi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, za przybycie, serdeczne słowa i prezent – kopię ikony „Przyjaźń” – dar Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy dla Wydawnictwa PROMIC przekazany na ręce Dyrektor Wydawnictwa, Pani Anety Zbieskiej.

35 lat istnienia na rynku to olbrzymi sukces, ale także wielki wkład pracy przekładający się na setki wydanych tytułów, przebogatą i różnorodną ofertę skierowaną do czytelników w każdym wieku, to dziesiątki targów i spotkań, to trud, owocujący miejscem w zaszczytnej czołówce najbardziej znaczących i cenionych wydawnictw katolickich w kraju.

Wczorajsza uroczystość była również znakomitą okazją do rozmów, osobistych podziękowań, wysłuchania koncertu muzyki religijnej w wykonaniu ks. Piotra Pieczewskiego oraz spędzenia choćby kilku godzin z osobami, które razem z zespołem Wydawnictwa pozwalają nam oddawać do rąk naszych Czytelników mądre, wartościowe i pięknie wydane książki.

„Kto czyta książki, żyje podwójnie” – dziękujemy, że możemy dawać innym tę szansę!

Materiał informacyjny Promic

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy