GN 43/2020 Archiwum

Mundial w telewizji

Prawa do pokazywania mistrzostw świata w naszym kraju mają Telewizja Polska i Polsat.

Wszystkie mecze będzie transmitować telewizja Polsat Sport Extra, kodowana, dostępna tylko na platformie cyfrowej Polsatu. Począwszy od 1/8 finału TVP i Polsat będą równo „dzielić się” meczami. Pierwszeństwo wyboru w każdej fazie ma TVP. Prawdopodobnie pozostałe mecze będzie można zobaczyć w ogólnodostępnym, głównym programie Polsatu. Mieszkańcy Polski południowej wszystkie mecze będą mogli obejrzeć w drugim programie publicznej telewizji czeskiej CT 2. Wszystkie mecze będą też transmitowane przez niemieckie telewizje satelitarne, na zmianę ARD, ZDF i RTL. Niestety, tylko na satelicie ASTRA. Obraz przez satelitę HOT BIRD, z którego retransmituje większość polskich telewizji kablowych, będzie zakodowany.

Piątek 9 czerwca
18.00 Niemcy–Kostaryka
TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)
21.00 Polska–Ekwador TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)

Sobota 10 czerwca
15.00 Anglia–Paragwaj
TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)
18.00 Trynidad i Tobago–Szwecja Polsat, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)
21.00 Argentyna–Wybrzeże Kości Słoniowej Polsat, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)

Niedziela 11 czerwca
15.00 Serbia i Czarnogóra–Holandia
TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, RTL (Astra)
18.00 Meksyk–Iran TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, RTL (Astra)
21.00 Angola–Portugalia TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, RTL (Astra)

Poniedziałek 12 czerwca
15.00 Australia–Japonia
Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)
18.00 USA–Czechy Polsat, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)
21.00 Włochy–Ghana TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)

Wtorek 13 czerwca
15.00 Korea Płd.–Togo
Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)
18.00 Francja–Szwajcaria Polsat, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)
21.00 Brazylia–Chorwacja Polsat, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)

Środa 14 czerwca
15.00 Hiszpania–Ukraina
Polsat, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)
18.00 Tunezja–Arabia Saudyjska TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)
21.00 Niemcy–Polska TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)

Czwartek 15 czerwca
15.00 Ekwador–Kostaryka
TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)
18.00 Anglia–Trynidad i Tobago Polsat, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)
21.00 Szwecja–Paragwaj TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)

Piątek 16 czerwca
15.00 Argentyna–Serbia i Czarnogóra
TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)
18.00 Holandia–Wybrzeże Kości Słoniowej Polsat, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)
21.00 Meksyk–Angola Polsat, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)

Sobota 17 czerwca
15.00 Portugalia–Iran
Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)
18.00 Czechy–Ghana TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)
21.00 Włochy–USA Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)

Niedziela 18 czerwca
15.00 Japonia–Chorwacja
TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, RTL (Astra)
18.00 Brazylia–Australia TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, RTL (Astra)
21.00 Francja–Korea Płd. TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, RTL (Astra)

Poniedziałek 19 czerwca
15.00 Togo–Szwajcaria
TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)
18.00 Arabia Saudyjska–Ukraina TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ZDF (Astra)
21.00 Hiszpania–Tunezja TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2, ARD (Astra)

Wtorek 20 czerwca
16.00 Kostaryka–Polska

TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2 (retransmisja o 18.00), ARD lub ZDF (Astra)
16.00 Niemcy–Ekwador Polsat, CT 2, ARD lub ZDF (Astra)
21.00 Szwecja–Anglia Polsat, CT 2, ARD lub ZDF (Astra)
21.00 Paragwaj–Trynidad i Tobago TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2 (retransmisja o 23.00), ARD lub ZDF (Astra)

Środa 21 czerwca
16.00 Meksyk–Portugalia
Polsat, CT 2, ARD lub ZDF (Astra)
16.00 Iran–Angola Polsat Sport Extra (kodowany), ARD lub ZDF (Astra)
21.00 Holandia–Argentyna Polsat, CT 2, ARD lub ZDF (Astra)
21.00 Wybrzeże Kości Słoniowej–Serbia i Czarnogóra TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2 (retransmisja o 23.00), ARD lub ZDF (Astra)

Czwartek 22 czerwca
16.00 Czechy–Włochy
Polsat, CT 2, ARD lub ZDF (Astra)
16.00 Ghana–USA
Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2 (retransmisja o 18.00), ARD lub ZDF (Astra)
21.00 Japonia–Brazylia Polsat, CT 2, ARD lub ZDF (Astra)
21.00 Chorwacja–Australia TVP 2, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2 (retransmisja o 23.00), ARD lub ZDF (Astra)

Piątek 23 czerwca
16.00 Arabia Saudyjska–Hiszpania
Polsat, CT 2, ARD lub ZDF (Astra)
16.00 Ukraina–Tunezja Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2 (retransmisja o 18.00), ARD lub ZDF (Astra)
21.00 Togo–Francja Polsat, CT 2, ARD lub ZDF (Astra)
21.00 Szwajcaria–Korea Płd. TVP 1, Polsat Sport Extra (kodowany), CT 2 (retransmisja o 23.00), ARD lub ZDF (Astra)

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama