Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022. Wybieramy DEBIUTY

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 już 23 października w Warszawie. Wśród zgłoszeń do konkursu Debiuty, fani muzyki chrześcijańskiej mogą wybrać najciekawszego debiutanta, który wystąpi podczas finału w Dobrym Miejscu. Głosowanie odbywa się na grupie FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE do 21 września.

„Dwóch wykonawców do Debiutów wybierze grono przedstawicieli mediów i fundacji. Trzeci zostanie wybrany przez użytkowników Facebooka. Poziom zgłoszonych artystów w tym roku jest dość wysoki. Mamy nadzieję, że w tym roku festiwal będzie jednym z najciekawszych wydarzeń muzyki chrześcijan w Polsce”. – zauważają organizatorzy.

Festiwal Chrześcijańskie Granie rozpocznie w tym roku koncert zwycięzców Debiutów 2021 – ZESPOŁU JEDNO. Wydany rok temu przez tarnowską kapelę krążek “Szczęśliwy” został bardzo pozytywnie odebrany wśród fanów dobrej muzyki. Utwory z pierwszej płyty znajdują się na listach przebojów m.in. Liście z Mocą.

Na scenie zobaczymy trzech najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano DEBIUTU 2022.

Podczas finału festiwalu zaprezentuje się zespół TYLKO TY – zwycięzca konkursu NON STOP CCM 2022. TYLKO TY od 7 lat koncertuje w Polsce i za granicą. Zespół wystąpił w kilku telewizyjnych koncertach, śpiewając m.in. u boku Mateusza Ziółko, Justyny Steczkowskiej, Olgi Szomańskiej, Haliny Frąckowiak, Piotra i Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Barona i wielu innych cenionych artystów. W 2016 roku zagrał kilka koncertów podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. TYLKO TY występował również na takich wydarzeniach jak: gala wręczania nagród TOTUS TUUS na Zamku Królewskim w Warszawie, Festiwal Bądź jak Jezus czy gościnny udział w III Międzynarodowym Festiwalu „Alleluja, czyli Happy Day”. W 2021 pojawił się na rynku debiutancki krążek zespołu pt.” Pokochaj jeszcze raz”. Utwory z tej płyty TYLKO TY zaprezentuje podczas XI Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

„Bilety na festiwal Chrześcijańskie Granie można zakupić w cenie 49 zł. Bilety pokrywają koszty organizacji m.in. transmisji, nagłośnienia czy światła. Przygotowaliśmy pakiety tańszych biletów dla grup 5 i 10 osobowych. Więcej informacji można znaleźć kupując bilety na Biletyna.pl, ebilet.pl, kupbilecik.pl. Bilet w niższej cenie na festiwal można otrzymać również poprzez wsparcie na platformie Patronite.pl. Serdecznie zapraszamy”. – informują organizatorzy.

Festiwal „Chrześcijańskie Granie” organizowany jest od 11 lat przez Fundację i serwis pod tą samą marką. Celem projektu jest ewangelizacja oraz promocja młodych, dobrze zapowiadających się wykonawców z nurtu muzyki CCM. Wśród dotychczasowych laureatów Festiwalu są m.in.:  StronaB, Soudarion, Jedno, Play & Pray, Rock & Fire, Mocni w Wierze, Let Him Run czy Iwona Janicka.

Więcej informacji można znaleźć na  wydarzeniu na FB: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 oraz na www.patronite.pl/chrzescijanskiegranie

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama