GN 43/2020 Archiwum

www.stopaborcji.pl

Ochrona życia. Autorzy inicjatywy wprowadzenia w Polsce całkowitej ochrony życia otworzyli specjalną stronę internetową: www.stopaborcji.pl. Można z niej pobrać kartę do złożenia podpisu popierającego projekt ustawy w tej sprawie.

Na stronie znajdują się m.in. informacje dotyczące inicjatywy, tekst projektu ustawy oraz aktualne wiadomości dotyczące obrony życia. Bardzo ważna jest zakładka do karty podpisu: http://www.stopaborcji.pl/ustawa/wp-content/uploads/2011/02/Podpisy-karta.pdf .

Komitet został bowiem zarejestrowany w Sejmie 20 stycznia, a do 20 kwietnia musi zebrać 100 tys. podpisów pod projektem. Każdy, kto popiera wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji w Polsce, może wydrukować kartę i po wypełnieniu przesłać na adres komitetu, gdyż za pomocą internetu nie można zbierać podpisów.

– Zainteresowanie inicjatywą jest bardzo duże, otrzymujemy listy z poparciem nie tylko z Polski, ale nawet z zagranicy – mówi GN Jacek Sapa z komitetu inicjatywy ustawodawczej. Autorzy zmian chcą całkowitego zakazu zabijania dzieci nienarodzonych, stąd wnioskują usunięcie z obowiązującej regulacji trzech wyjątków, w których zgodnie z prawem można dokonać aborcji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama