Nowy numer 43/2020 Archiwum

Święto Młodzieży

Góra św. Anny. Święto Młodzieży organizowane przez Franciszkańskie Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań na Górze Świętej Anny to czas radości, entuzjazmu i młodości. Zarezerwuj już teraz czas między 20 a 25 lipca na niezapomniane chwile spotkania z Bogiem i ludźmi.

W codziennym programie znajdzie się czas na Eucharystię, pracę w grupach, konferencje, wieczorne koncerty. Wystąpią m.in.: Anti Babylon, Katolika Front, Teatr A (przedstawienie o św. Franciszku), Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej, Good Way.

Będzie można także skorzystać z poradni psychologiczno-rodzinnej, ruchu antynarkotycznego, AA, centrum informacji o sektach, ośrodka powołaniowego i integracyjnego. Organizatorzy pragną, by pobyt na Górze św. Anny stał się zachętą do nowego, lepszego życia.

Koszt udziału w spotkaniu obejmuje: nocleg, częściowe wyżywienie, plakietkę, śpiewnik, wstęp na koncerty oraz koszty organizacyjne – razem 70 zł. Noclegi są w Domu Pielgrzyma lub na polu namiotowym (w na-miotach własnych – konieczny sprzęt biwakowy; albo w namiotach wojskowych z łóżkami polowymi).

Obowiązują zgłoszenia. Telefoniczne zapisy są przyjmowane codziennie od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 20.30 pod nr.: 077 46 25 337. Uczestnictwo w ŚM może wiązać się także z zaangażowaniem do diakonii. Chęć uczestnictwa w którejś ze służb należy zgłosić przy zapisywaniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama