Nowy numer 38/2023 Archiwum

Św. Faustyna w Internecie

Kraków. „Strona jest w budowie, jeszcze wielu stron brakuje, ale już można uzyskać wiele informacji o s. Faustynie i naszym zgromadzeniu.

Czasy tak szybko się zmieniają, że to jedyny sposób, żeby dotrzeć do młodzieży, ona przecież nieustannie siedzi w Internecie – mówi s. Elżbieta Siepacz ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.

Strona internetowa www.faustyna.pl poświęcona jest Apostołce Bożego Miłosierdzia, jej dziełom i Zgromadzeniu Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, do którego należała. Na stronie głównej znajdujemy reprodukcję obrazu Pana Jezusa Miłosiernego i portret św. Faustyny, której Jezus polecił szerzyć orędzie o swoim miłosierdziu.

Można tu także znaleźć życiorys św. Faustyny, informacje o jej spowiednikach, pełny tekst jej „Dzienniczka”, poznać charyzmat zgromadzenia, sanktuaria, klasztory, dzieło powołań i wiele innych informacji. Odrębny blok tematyczny poświęcony jest zagadnieniom teologicznym tajemnicy Bożego miłosierdzia. W przyszłości udostępnione tam zostaną dokumenty Kościoła poświęcone tej problematyce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast