GN 43/2020 Archiwum

FSM w Kalwarii Pacławskiej

Kalwaria Pacławska. FSM, czyli Franciszkańskie Spotkanie Młodych, to forma wakacyjnych rekolekcji, organizowana przez franciszkanów od roku 1988 w sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej – w Kalwarii Pacławskiej koło Przemyśla.

Tegoroczne FSM będzie także świętem chrześcijańskiej muzyki. Zagra aż 9 zespołów muzycznych: Wolna Grupa Bukowina, Viola Brzezińska, Full Power Spirit, Gospel Rain, A&D;, Shaddai, Dzieci z Brodą, Tomek Kamiński z zespołem i franciszkański zespół Fioretti.

– Mamy nadzieję, że program jest na tyle bogaty, iż każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Oczywiście główny akcent kładziemy na codzienną Eucharystię, stąd też jej bogata oprawa liturgiczna. Poza tym każdy dzień to nabożeństwo, praca w grupach, konferencja, koncert i seans w naszym „Kinie pod chmurką” – tłumaczy dyrektor FSM-u o. Piotr Reizner.

Tegoroczne 21. Franciszkańskie Spotkanie Młodych odbędzie się od 26 do 31 lipca pod hasłem „Z Fran-ciszkiem i Klarą… w szkole Ewangelii”. Więcej informacji na stronie www.poranafsm.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama