Nowy numer 44/2020 Archiwum

Głosy poparcia

* Proszę nie poddawać się w walce z nagonką ze strony świeckich mediów. Dziękujemy całej redakcji „Gościa” i Księdzu za odważne nazywanie rzeczy po imieniu. Jesteśmy z WAMI! - Piotr Witak

* Zdobyliście nasz szacunek, gdyż zachowując chrześcijański kręgosłup moralny obiektywnie docieka-cie prawdy. Czytając GN mam wrażenie, że ktoś przelał na papier moje myśli, szczególnie gdy pisaliście o p. Alicji Tysiąc. Macie rację bez żadnego ale. Życzę powodzenia w procesie i nie tylko.
Rafał Kufieta

* Pragnę podziękować całej Redakcji za bezkompromisową postawę w obronie życia i proszę, abyście nigdy nie zeszli z tej drogi. Życzę również, abyście przetrwali ataki.
Przemysław Kołtun

* Ze zdziwieniem i smutkiem przyjęliśmy w redakcji „Przewodnika Katolickiego” informacje prasowe o procesie sądowym, który pani Alicja Tysiąc postanowiła wytoczyć Księdzu Redaktorowi. Jako dzienni-karze mediów katolickich nie możemy uciekać przed sformułowaniami wyrazistymi i jednoznacznymi, które stają się świadectwem wierności Bożym przykazaniom. W związku z tym, choć na co dzień przy-chodzi nam w mniejszym lub większym stopniu konkurować na rynku mediów katolickich, pragnę w imieniu swoim oraz redakcji „Przewodnika Katolickiego” przekazać słowa solidarności i poparcia dla Waszych działań na rzecz obrony życia.
ks. Dariusz Madejczyk, redaktor naczelny

* Cała sprawa jest w moim przekonaniu atakiem na wolność słowa i katolickie media, mówiące prawdę w każdej sytuacji. Dlatego też składam wyrazy uznania i poparcia dla redakcji i dla zaatakowanego za mówienie prawdy ks. Marka Gancarczyka.
Piotr Kulesza

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama