Nowy numer 43/2020 Archiwum

Wielkie powroty

Niebawem na ekrany kin wejdzie kilka kontynuacji filmowych superprodukcji.

O powrocie „Powrotu żywych trupów” jest już głośno. Scenariusz filmu oparty jest na prawdziwej historii konspiracyjnego powrotu polskich piłkarzy z Euro. „Titanic 2: Wynurzenie” trafi do kin już na Boże Narodzenie.

W roli głównej znakomity Leonardo DiCaprio (bohater filmu przeżył zahibernowany w bryle lodowej, a odtajał ze względu na globalne ocieplenie). Przygotowywana jest też ekranizacja nowych przygód „Dzieci z Bullerbyn”. Szwedzka produkcja opowiada o potomstwie dzieci z zagród północnej, południowej i środkowej.

Wnuk Lassego ożenił się (wyszedł za mąż?) za wnuka Britty, a córki Anny i Lisy żyją od lat w związku partnerskim. – To pouczający obraz o wolności seksualnej – opowiada Gudmund Hammarström, grający wnuka Britty. – Film w bez-względny sposób rozprawia się z homofobią. Jesteśmy ciekawi reakcji po polskiej premierze.

W październiku zobaczymy horror „Piła 5”. To wstrząsająca opowieść o kobiecie, która wypiła pięć i nie zapłaciła. A dla koneserów? Do kin studyjnych trafi dramat rosyjski „Powrót taty bez wypłaty”. Doczekamy się też nowości z Bollywood: filmu Jarosława Kreta „Czasem słonce, czasem deszcz. Wersja 2.0”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama