GN 37/2021 Archiwum

Trener polskich siatkarzy Vital Heynen zabrał głos

"Nie mam słów, by opisać, co czuję... Pustka, smutek, ale wciąż jestem dumny z mojej drużyny. Jestem dumny, że jestem trenerem reprezentacji Polski".

Polscy siatkarze przegrali z Francją 2:3 i odpadli z igrzysk olimpijskich w ćwierćfinale. Trener polskiej reprezentacji, Belg Vital Heynen, na Twitterze skomentował porażkę Polaków.

"Czasem nie mam słów, by opisać, co czuję... Pustka, smutek, ale wciąż jestem dumny z mojej drużyny. Jestem dumny, że jestem trenerem reprezentacji Polski. Chłopaki są świetni. Gratulacje dla Francji, która była lepsza w kluczowej fazie meczu" - napisał na Twitterze Vital Heynen.

Trener polskich siatkarzy zwrócił się też do polskich kibiców. "Mam łzy w oczach, gdy widzę, jak duże jest wsparcie od was wszystkich. Polska ma rzeczywiście najlepszych kibiców na świecie".

Polscy siatkarze wygrali rywalizację w grupie i awansowali do ćwierćfinału, gdzie trafili na Francję. Nasza reprezentacja prowadziła 1:0 i 2:1, ale ostatecznie przegrała całe spotkanie 2:3.

Pisaliśmy o tym:

To piąta z rzędu porażka polskich siatkarzy w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich. Polacy odpadli w 1/4 finału w Atenach, Pekinie, Londynie, Rio de Janeiro i Tokio.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama