Nowy numer 24/2021 Archiwum

Zmotywuj przyszłego zwycięzcę! Konkurs z Biegiem Frassatiego

Już za kilka dni impreza „Gościa” – III Górski Bieg Frassatiego. Zawodnicy pokonają 22 kilometry w trudnym, górskim terenie. Aby osiągnąć sukces, potrzeba nie tylko treningu, ale też odpowiedniej motywacji. Jakiej? O tym jest nasz najnowszy konkurs!

Pod górę i w dół. I jeszcze raz, i jeszcze.. I to wszystko biegiem! Przed uczestnikami Górskiego Biegu Frassatiego stoi nie lada wyzwanie! Aby mogli mu sprostać, na trasie towarzyszą im kibice ze wsparciem. Czasem dość hmm... wyjątkowi kibice!

Zmotywuj przyszłego zwycięzcę! Konkurs z Biegiem Frassatiego  

Ten kibic - Łukasz - wspierał zawodników w czasie ostatniego Biegu i najmocniej chyba zapadł wszystkim w pamięć. Niestety, nie wiemy, co krzyczał... I tu właśnie zadanie konkursowe dla Was!

Wymyśl hasło motywacyjne dla zawodników III Górskiego Biegu Frassatiego, które może wykrzykiwać nasza "maskotka". Hasło - czyli słowa, które powinny znaleźć się w dymku - wpisz w treść maila i wyślij na adres konkurs@gosc.pl, koniecznie podając swoje dane adresowe, które umożliwią nam wysyłkę nagród dla zwycięzców! UWAGA - nie umieszczaj tekstu w dymku na zdjęciu, tylko wpisz je w treść wysyłanej do nas wiadomości!

Autorów trzech najlepszych haseł wyłoni zespół gosc.pl. Nagrodzimy ich zestawami górskich gadżetów Biegu Frassatiego, w których znajdą się czapka sportowa, opaska, ciepła chusta wielofunkcyjna i koszulka oddychająca.

Na odpowiedzi czekamy do końca środy, 16 czerwca. 
III Górski Bieg Frassatiego startuje trzy dni później.

Pełen regulamin konkursu znajduje się na następnej stronie. 

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama