Nowy numer 24/2021 Archiwum

Euro 2020 - wyniki meczów

FAZA GRUPOWA


GRUPA A

11 czerwca, piątek, godz. 21.00
Rzym
Turcja 0:3 Włochy

12 czerwca, sobota, godz. 15.00
Baku
Walia 1:1 Szwajcaria

16 czerwca, środa, godz. 18.00
Baku
Turcja 0:2  Walia

16 czerwca, środa, godz. 21.00
Rzym
Włochy 3:0  Szwajcaria

20 czerwca, niedziela, 18.00
Baku
Szwajcaria 3:1  Turcja

20 czerwca, niedziela, 18.00
Rzym
Włochy 1:0 Walia

GRUPA B

12 czerwca, sobota, godz. 18.00
Kopenhaga
Dania 0:1 Finlandia

12 czerwca, sobota, godz. 21.00
Petersburg
Belgia 3:0 Rosja

16 czerwca, środa, godz. 15.00
Petersburg
Finlandia 0:1 Rosja

17 czerwca, czwartek, godz. 18.00
Kopenhaga
Dania 1:2 Belgia

21 czerwca, poniedziałek, godz. 21.00
Kopenhaga
Rosja 1:4 Dania

21 czerwca, poniedziałek, godz. 21.00
Petersburg
Finlandia 0:2 Belgia

GRUPA C

13 czerwca, niedziela, godz. 18.00
Bukareszt
Austria 3:1 Macedonia Północna

13 czerwca, niedziela, godz. 21.00
Amsterdam
Holandia 3:2 Ukraina

17 czerwca, czwartek, godz. 15.00
Bukareszt
Ukraina 2:1 Macedonia Północna

17 czerwca, czwartek, godz. 21.00
Amsterdam
Holandia 2:0 Austria

21 czerwca, poniedziałek, godz. 18.00
Amsterdam
Macedonia Północna 0:3 Holandia

21 czerwca, poniedziałek, godz. 18.00
Bukareszt
Ukraina 0:1 Austria 

GRUPA D

13 czerwca, niedziela, godz. 15.00
Londyn
Anglia 1:0 Chorwacja

14 czerwca, poniedziałek, godz. 15.00
Glasgow
Szkocja 0:2 Czechy

18 czerwca, piątek, godz. 18.00
Glasgow
Chorwacja 1:1 Czechy

18 czerwca, piątek, godz. 21.00
Londyn
Anglia 0:0 Szkocja

22 czerwca, wtorek, godz. 21.00
Glasgow
Chorwacja : Szkocja

22 czerwca, wtorek, godz. 21.00
Londyn
Czechy : Anglia

GRUPA E

14 czerwca. poniedziałek, godz. 18.00
Petersburg
Polska 1:2 Słowacja

14 czerwca. poniedziałek, godz. 21.00
Sewilla
Hiszpania 0:0 Szwecja

18 czerwca, piątek, godz. 15.00
Petersburg
Szwecja – Słowacja 1:0

19 czerwca, sobota, godz. 21.00
Sewilla
Hiszpania 1:1 Polska

23 czerwca, środa, godz. 18.00
Sewilla
Słowacja : Hiszpania

23 czerwca, środa, godz. 18.00
Petersburg
Szwecja : Polska

GRUPA F

15 czerwca, wtorek, godz. 18.00
Budapeszt
Węgry 0:3 Portugalia

15 czerwca, wtorek, godz. 21.00
Monachium
Francja 1:0 Niemcy

19 czerwca, sobota, godz. 15.00
Budapeszt
Węgry 1:1 Francja

19 czerwca, sobota, godz. 18.00
Monachium
Portugalia 2:4 Niemcy

23 czerwca, środa, godz. 21.00
Budapeszt
Portugalia : Francja

23 czerwca, środa, godz. 21.00
Monachium
Niemcy : Węgry

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama