Nowy numer 39/2023 Archiwum

Blisko 10 tys. czytelników odpowiedziało na ankietę „Gościa Niedzielnego”

Odzew na ankietę, którą redakcja „Gościa” zaproponowała przed miesiącem (wydanie GN 14/2021), był ogromny. Do redakcji dotarły aż 8423 koperty z wypełnionymi ankietami. A 1300 osób wypełniło kwestionariusz przez internet. Po raz kolejny sprawdziło się nasze reklamowe hasło: „Mamy wiernych czytelników”!

Wydrukowana ankieta znalazła się w wydaniu „Gościa Niedzielnego” z 11 kwietnia. Istniała też możliwość, by odpowiedzieć na zawarte w niej pytania online na portalu gosc.pl. Poprosiliśmy o ocenę naszej dotychczasowej pracy oraz o sugestie dotyczące oczekiwań – tych związanych z podejmowaną w „Gościu” tematyką, formą graficzną pisma czy sposobem dystrybucji. Jesteśmy wdzięczni Wam, Drodzy Czytelnicy, za każdy głos. W odpowiedziach, które nadesłaliście, znalazło się mnóstwo ciepłych słów pod adresem pracy redakcji. Nie brakowało również uwag, co powinniśmy zmienić, by tygodnik lepiej odpowiadał Waszym oczekiwaniom. Zapewniamy, że uważnie wczytujemy się w te wszystkie opinie, by wyciągnąć jak najlepsze wnioski.

Uczestnicy ankiety mieli też okazję na zdobycie atrakcyjnych nagród. Z nagrodzonymi z poniższej listy skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Nagrody zdobywają:

  • Zestaw narzędzi

Mariusz Derecki

  • Robot kuchenny

Aleksandra Dąbkowska

  • Laptop

Iwo Młotek

  • Prenumerata

Danuta Raś
Paweł Puton
Karolina Żurawiecka
Franciszek Broda
Elżbieta Gudowska
Wiktor Opoka
Joanna Soińska
Mateusz Otta
Iwona Grzesiak
Anna Jeżak

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast