Nowy numer 14/2021 Archiwum

Zdrapka z Duchem - oczekiwanie na Zesłanie Ducha Świętego

Zdrapka jest propozycją dla młodzieży i dorosłych, która zaprasza do relacji z Duchem Świętym poprzez odmawianie codziennej modlitwy św. Augustyna oraz podejmowanie zadań, które mają na celu poznanie jego darów, owoców, charyzmatów, jak i samej trzeciej Osoby Trójcy Przenajświętszej. Wszystko po to, aby przez pięćdziesiąt dni przygotować się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

Organizatorzy proponują modlitwę św. Augustyna, którą można odmawiać każdego dnia przed zdrapaniem kolejnego wyzwania:

„Proś Ducha Świętego o wsparcie w realizacji planu Bożego i wypełnienie każdego dnia oczekiwania. Współpracuj z Łaską!
Następnie podejmij działanie - Duch Święty będzie Cię umacniał, Ty zaś podejmij działanie. Otwórz swe serce i pobudzony Duchem Świętym odkrywaj drogę pogłębionej relacji”.

Więcej o akcji można przeczytać na stronie: www.zdrapkazduchem.pl.

Zdrapka z Duchem - zwiastun
Zdrapka z Duchem

Akcję przygotowało wydawnictwo Braterska i Kamil Łagus, pod duszpasterską opieką Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej.

Treść zdrapki oraz pogłębiające dodatki zostały sprawdzone i otrzymały nihil obstat, dlatego można z nich korzystać jako materiał pomocniczy przygotowujący młodzież do sakramentu bierzmowania. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przeznaczona na organizację wakacyjnych rekolekcji oazowych Ruchu Światło Życie Archidiecezji Gdańskiej.

 

« 1 »

Zobacz także

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL