Nowy numer 3/2021 Archiwum

Taka Inna Noc

"Tegoroczne Święta będą na pewno inne niż poprzednie. Obecna sytuacja jest szczególnie trudna dla osób starszych i samotnych" - napisała do redakcji GN Małgosia Hutek-Makowska. Posłuchajcie niezwykłej kolędy w jej wykonaniu. Niech Wam przyniesie trochę radości.

Podczas pisania tekstu zainspirowały mnie słowa Matki Teresy, o tym, że Boże Narodzenie jest zawsze wtedy, gdy troszczymy się o drugiego człowieka i przyjmujemy go takim jakim jest - napisała wokalistka. - "Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie".

Współautorką tekstu kolędy "Inna Noc" jest Agnieszka Musiał. Utwór wykonany w przepięknej, świątecznej scenerii. Wraz z Małgosią w nagraniu wziął udział jej mąż Karol, który jest także autorem tekstu. Na wiolonczeli gra Dominika Kierpiec-Kontny, a za instrumenty perkusyjne odpowiada Patryk Zakrzewski.

"Tegoroczne Święta będą na pewno inne niż poprzednie - napisała Małgosia. - Obecna sytuacja jest szczególnie trudna dla osób starszych i samotnych. Jednak czasem bliskość można okazać komuś przez prosty gest, czy chociaż rozmowę przez telefon, a nawet może przez wysłuchanie pieśni. Na na takie małe gesty dobroci chcielibyśmy zwrócić uwagę w tym świątecznym czasie".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama