Nowy numer 4/2021 Archiwum

Jak Bóg nas stwarza każdego dnia

Bóg powołał nas do życia z miłości i nieustannie podtrzymuje nas w istnieniu, bo nas kocha. Jak przyjmować życie z Bożej ręki? Jak cieszyć się tym darem codziennie? O tym rozmowa z Mają i Krzysztofem Sowińskimi.

Małżeństwo Maja i Krzysztof Sowińscy są ewangelizatorami, muzykami, publicystami, założycielami Fundacji "SOWINSKY". Są rodzicami Różyczki, a lada moment na świat przyjdzie ich drugie dziecko. O sobie mówią: "Pan Bóg dotknął naszego życia, przemieniając nasze serca. Od chwili spotkania z Nim, zapragnęliśmy służyć Mu tym, czym sam nas obdarzył. Naszymi talentami, czasem, możliwościami, które przed nami otwiera".

Zapraszamy Was na rozmowę NA ŻYWO z Mają i Krzysiem. Będziemy rozmawiać o Bogu, który powołuje do życia; jest Stwórcą wszystkiego i wszystko nieustannie podtrzymuje w istnieniu. Dlaczego to robi? Czy nie męczy Go nieustanne nawoływanie odchodzącego w grzech człowieka? Co to znaczy, że Bóg stwarza nas na nowo każdego dnia?

Transmisja LIVE dziś, 1 grudnia o 18.30 na naszym profilu facebookowym i na stronie Gosc.pl. Bądźcie z nami i udostępniajcie wydarzenie swoim znajomym. W komentarzach będziecie mieli możliwość zadawania na bieżąco pytań naszym gościom.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama