Nowy numer 32/2022 Archiwum

Freelancerzy u Maryi

O pieniądzach w Biblii i o kryzysie, jako szansie, będą mówić zaproszeni goście podczas drugiej pielgrzymki przedsiębiorców na Jasną Górę.

Zaproszenie na pielgrzymkę skierowane jest do wszystkich, którzy prowadzą swoje firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę. - Zapraszamy także freelancerów, pracodawców, samozatrudnionych oraz przedstawicieli wolnych zawodów - mówią organizatorzy pielgrzymki.

Pielgrzymka przedsiębiorców na Jasną Górę odbędzie się 4 października. - Nasze społeczeństwo mierzy się z nową sytuacją i skutkami zamrożenia gospodarki - wskazują organizatorzy wydarzenia. - Osoby przedsiębiorcze, pracodawcy, ludzie z inicjatywą, odpowiadają nie tylko za własne rodziny, ale często też za pracowników i ich rodziny. Mimo trudnych czasów, w których przyszło im prowadzić swoją działalność, chcą mieć nadzieję i być silni. Jasna Góra to miejsce, gdzie od wieków dzieją się cuda! Zanieśmy tam Bogu wszystkie nasze radości, sukcesy i problemy.

Uczestnicy pielgrzymki będą mieli także możliwość wysłuchania konferencji wygłoszonych przez zaproszonych gości. Co Biblia mówi o finansach i pieniądzach opowie znany biblista ks. Wojciech Węgrzyniak, adiunkt w katedrze Egzegezy i Teologii Starego Testamentu na UPJPII w Krakowie. Natomiast o kryzysie, jako o szansie, a także o tym dlaczego zachód przenosi część produkcji z Chin do Europy i jak polscy przedsiębiorcy mogą na tym zyskać, powie Jacek Krzemiński, dziennikarz ekonomiczny.

Szczegółowy program pielgrzymki oraz formularz zapisów znajdują się na stronie internetowej www.pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama