Nowy numer 39/2020 Archiwum

Różaniec z papieżem w Ogrodach Watykańskich

Transmisja rozpocznie się o 17.30 na kanale Vatican News na YouTube i Facebooku.

Papież Franciszek zaprasza do wspólnej modlitwy różańcowej w grocie lurdzkiej na terenie Ogrodów Watykańskich. W ten sposób chce zakończyć maryjny miesiąc maj, w którym gorąco zachęcał do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach. Razem z Ojcem Świętym będzie można modlić się za pośrednictwem mediów Stolicy Apostolskiej.

Vatican Media Live
Vatican News

Transmisja rozpocznie się 30 maja br. o godz. 17.30 na kanale Vatican News na YouTube i Facebooku. Modlitwie towarzyszy hasło zaczerpnięte z Dziejów Apostolskich: "Gorliwi i jednomyślni na modlitwie, razem z Maryją". Do modlitwy z papieżem dołączą maryjne sanktuaria z całego świata, w tym Jasna Góra.

Na początku maja papież skierował do wiernych na całym świecie specjalny list, w którym zachęcał, aby w maju powrócić do modlitwy różańcowej i prosić, by Pan oddalił od nas pandemię koronawirusa. "Kontemplacja oblicza Chrystusa poprzez serce Maryi, naszej Matki, sprawi, że będziemy jeszcze bardziej zjednoczeni jako rodzina duchowa; pomoże nam przezwyciężyć tę próbę" - napisał Franciszek w liście do wiernych całego świata.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama