GN 22/2020 Archiwum

#100na100 czyli Jan Paweł II na InstaStories

100 myśli na 100-lecie to nasza instagramowa propozycja na 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Od piątku na InstaStories "Gościa Niedzielnego".

Zamknięci w domach od ponad dwóch miesięcy. Zmęczeni, zniechęceni, zestresowani. Jak w takiej atmosferze cieszyć się 100. rocznicą urodzin Jana Pawła II?

A przecież ten święty papież cały swój pontyfikat oparł na zaufaniu Bogu. Jego słowa niosły ludziom nadzieję i wskazywały na Źródło prawdziwej radości. Chcemy pomóc Wam odkryć w tym czasie nauczanie Jana Pawła II - znaleźć w nim pocieszenie w smutku, ukojenie w niepokoju i odpowiedź na te najtrudniejsze pytania.

#100na100 - Każdego dnia na naszym instagramowym profilu (@goscniedzielny) będziemy odpalać InstaStories z ważnymi słowami Jana Pawła II z jego encyklik, adhortacji, listów, homilii i spotkań z ludźmi.

#100na100 - W ciągu dziesięciu dni (począwszy od piątku 15 maja) znajdziecie 100 inspirujących myśli papieża na 100. rocznicę jego urodzin.

#100na100 - Wbijajcie codziennie na nasze InstaStories i poznajcie na nowo Jana Pawła II.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL