Nowy numer 23/2020 Archiwum

Zanurz się w Słowie

Jak mam czytać Pismo Święte i jak odkrywać, że słowo Boże mówi konkretnie do mnie? Czy muszę czytać Biblię codziennie? Kiedy słowo Boga ma szansę przemienić moje serce? O tym wszystkim opowie Aleksander Bańka w wieczornym LIVE "Gościa Niedzielnego". Dziś o 20.00 na Gość.pl i na naszym profilu facebookowym.

Dziś gościem "Gościa" NA ŻYWO będzie dr hab. Aleksander Bańka, filozof, politolog, świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej, prywatnie mąż Moniki i tata Nikodema oraz Benedykta. Będziemy rozmawiać o obietnicach Boga zawartych w Jego słowie, a także o tym, jak zacząć czytać Pismo Święte i być temu wiernym w codziennym życiu.

Transmisja LIVE dziś o 20.00 na naszym profilu facebookowym i na stronie Gość.pl. Bądźcie z nami i udostępniajcie wydarzenie swoim znajomym. W komentarzach będziecie mieli możliwość zadawania na bieżąco pytań naszemu gościowi.

Koronawirus zamknął w domu całe rodziny na wiele tygodni. Aleksandra Pietryga, dziennikarka Gość.pl i zaproszeni przez nią goście, dzielą się sposobami na przetrwanie tej niełatwej sytuacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • filmo
  26.04.2020 21:01
  Najlepsze hity i premiery kinowe dostępne w każdym domu.
  Wygodny sposób, aby oglądać tysiące filmów i seriali.
  Znajdują się też produkcje przedpremierowe, co oznacza,
  ze możesz legalnie oglądać filmy, które aktualnie dostępne są jeszcze w kinach!
  Wszystkie możliwe filmy oraz seriale z dożywotnim dostępem.

  https://filmvod.pl
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama