Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Zanurz się w Słowie

Jak mam czytać Pismo Święte i jak odkrywać, że słowo Boże mówi konkretnie do mnie? Czy muszę czytać Biblię codziennie? Kiedy słowo Boga ma szansę przemienić moje serce? O tym wszystkim opowie Aleksander Bańka w wieczornym LIVE "Gościa Niedzielnego". Dziś o 20.00 na Gość.pl i na naszym profilu facebookowym.

Dziś gościem "Gościa" NA ŻYWO będzie dr hab. Aleksander Bańka, filozof, politolog, świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej, prywatnie mąż Moniki i tata Nikodema oraz Benedykta. Będziemy rozmawiać o obietnicach Boga zawartych w Jego słowie, a także o tym, jak zacząć czytać Pismo Święte i być temu wiernym w codziennym życiu.

Transmisja LIVE dziś o 20.00 na naszym profilu facebookowym i na stronie Gość.pl. Bądźcie z nami i udostępniajcie wydarzenie swoim znajomym. W komentarzach będziecie mieli możliwość zadawania na bieżąco pytań naszemu gościowi.

Koronawirus zamknął w domu całe rodziny na wiele tygodni. Aleksandra Pietryga, dziennikarka Gość.pl i zaproszeni przez nią goście, dzielą się sposobami na przetrwanie tej niełatwej sytuacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy