Nowy numer 43/2020 Archiwum

Jak wygląda kwarantanna z nastolatkami

Aleksandra Pietryga i Anna Leszczyńska-Rożek będą rozmawiać o tym, co dobrego przyniosła przymusowa kwarantanna z rodziną w domu. Dlaczego potrzeby nastolatków rozmijają się z oczekiwaniami rodziców. I co zrobić z nadmiarem jedzenia, które zostało nam po świętach. Zapraszamy dziś o 20.00.

Koronawirus zamknął w domu całe rodziny na wiele tygodni. Aleksandra Pietryga, dziennikarka Gość.pl i zaproszeni przez nią goście, dzielą się sposobami na przetrwanie tej niełatwej sytuacji i metodami, które wypracowują ze swoimi rodzinami. Jak pomóc dzieciom w edukacji domowej? Jak znaleźć czas na pracę zdalną? Jak zadbać o życie duchowe?

Dziś zaproszenie w wirtualnym spotkaniu live przyjęła Anna Leszczyńska-Rożek, dziennikarka znana czytelnikom "Gościa Niedzielnego" z działu "Cztery strony kobiety", żona Tomka i mama bliźniaków Zuzi i Janka. Dziennikarki będą rozmawiać o tym, co dobrego przyniosła przymusowa kwarantanna z rodziną w domu. Dlaczego potrzeby nastolatków rozmijają się z oczekiwaniami rodziców. I co zrobić z nadmiarem jedzenia, które zostało nam po świętach.

Zapraszamy na transmisję dziś o 20.00 na naszym profilu facebookowym i na stronie Gość.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama