Nowy numer 22/2020 Archiwum

Codziennie o 15.00 razem modliliśmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia

Dziękujemy za ten wspólny czas Nowenny przed Świętem Bożego Miłosierdzia.

Dziś zakończyła Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus prosił św. Faustynę, aby przez tę nowennę, która polega na odmawianiu przez dziewięć dni Koronki do Miłosierdzia Bożego, przygotować się do uroczystości, w której czcimy Boga w tajemnicy Jego niezgłębionego miłosierdzia. O tej modlitwie Jezus powiedział, że można w niej uprosić wszystko, jeśli to jest zgodne z wolą Bożą, czyli dobre dla nas na ziemi i w wieczności.

Dzień dziewiąty - tekst nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego.

W tym szczególnym czasie odosobnienia i kwarantanny przez dziewięć kolejnych dni, począwszy od Wielkiego Piątku, wspólnie modliliśmy się online na naszym profilu facebookowym.  Razem odmawialiśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dziękujemy wszystkim za ten czas i stworzenie wirtualnej wspólnoty.

Jutro Niedziela Bożego Miłosierdzia. Świętujmy!

"Udzielę duszom wszelkich łask" - obiecał Pan Jezus w 1936 roku, dyktując św. siostrze Faustynie Nowennę do Bożego Miłosierdzia. Tekst nowenny na każdy kolejny dzień znajdziecie też na stronie Gość.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Yanosh
    16.04.2020 17:43
    W zwalczaniu koronawirusa wszystkie działania są ważne. Myślę, że nie od rzeczy i nie przypadek , że ten antybohater początku 2020 r. na świecie tak się nazywa. Ale oprócz wszystkich działań najlepszym antidotum na wirusa jest KORONKA do Bożego Miłosierdzia. I wierzę, że po święcie Bożego Miłosierdzia od 20 kwietnia 2020 r. wszystko się będzie odmieniać.
    doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama